Z ostatnich dokumentów sądowych wynika, że 52-letni Marilyn Manson groził rodzinom kobiet, które oskarżyły go o napaść seksualną i handel seksualny. Muzyk podobno powiedział aktorce i byłej dziewczynie – Evan Rachel Wood, że „przepie*******” jej 8-letniego syna.

„Traktowałam jego groźbę poważnie, wtedy i teraz […] Chciałam kupić psa obronnego, chciałam zatrudnić ochronę”, powiedziała Evan Rachel Wood.

Marilyn Manson miał „pokój złych dziewcząt”

Marilyn Manson groził rodzinom kobiet

Pogróżki Mansona zmusiły 34-letnią Wood do zainstalowania kuloodpornych okien, stalowych drzwi i ogrodzenia wokół jej domu w Los Angeles. Aktorka serialu „Westworld” postawiła zarzuty przeciwko Mansonowi.

 

Aktorka powiedziała w marcu tego roku, że „Dopiero niedawno dowiedziałam się, że (Manson) był zamieszany w handel ludźmi i wykorzystywanie seksualne nieletnich na dużą skalę […] Te nowe wydarzenia, w połączeniu z toczącym się śledztwem karnym, sprawiają, że bardzo martwię się o bezpieczeństwo naszego dziecka w Los Angeles”.

Aktor Jamie Bell, czylu eks Evan Rachel Wood, twierdził, że Wood przeprowadziła się z Los Angeles do Nashville, aby trzymać chłopca z dala od Mansona. Sama Wood powiedziała, że ​​chce opuścić Kalifornię z powodu strachu przed Mansonem i ponieważ lubi wolniejsze tempo życia w Tennessee.

Pozew o molestowanie seksualne przeciwko Mansonowi został oddalony

W swoich dokumentach Wood odnosi się do Mansona jako „domniemanego sprawcy” i potwierdziła, że ​​zamierza złożyć zeznania przeciwko niemu w sądzie.

„Doznałam ciężkiego, traumatycznego urazu fizycznego i emocjonalnego z jego rąk i obawiam się, że będzie szukał zemsty na mnie za to, że zeznawałam, krzywdząc mnie, mojego syna i członków mojej rodziny […] Z mojego doświadczenia wynika, że ​​domniemany sprawca jest bardzo odwetowy i zawsze dawał jasno do zrozumienia, że ​​zrujnuje mi życie”, powiedziała aktorka.

Policja pod domem Marilyn Mansona. Ludzie ujawniają prawdę o gwiazdorze

Powiedziała, że ​​jedna z innych rzekomych ofiar Mansona nagrała go mówiącego, że ma zdjęcia jej dzieci, a także ich numery ubezpieczenia społecznego. „Mam wszystko, są popie****** i zostaną, ku***, zniszczone” – powiedział podobno niezidentyfikowanej kobiecie.

Inna strona historii?

Brytyjski aktor Jamie Bell walczy w sądzie z Evan Rachel Wood o opiekę nad wspólnym synem. Ostatnio wyznał:\

„Szczerze mówiąc nie rozumiem, co się dzieje. Albo twierdzenia Evan, że otrzymuje „groźby śmierci” są prawdziwe i Jack [ich wspólny syn] nie jest bezpieczny, albo są nieprawdziwe i odmawia mi widzenia naszego syna z innych powodów, które sama sobie wymyśliła.”

Gdzie leży prawda?

Fot. Hoogerhuis / Capital pictures / Forum

marilyn-manson