13 maja 2023 odbył się finał 67. Konkursu Piosenki Eurowizji w Liverpoolu. Reprezentująca Polskę Blanka Stajkow z piosenką „Solo” zajęła 19. miejsce. Jednocześnie okazało się, że po przeliczeniu samych głosów telewidzów, Blanka miała szansę zająć 8. miejsce. Niestety, jury nie doceniło Polskiej kandydatki, przez co „Bejba” uplasowała się dopiero na 19. pozycji.

Blanka komentuje wynik Eurowizji. Mówi o historycznym sukcesie dla Polski!

Marina o występie Blanki na Eurowizji

Na TikToku Mariny Łuczenko pojawiło się urocze nagranie, jak jej syn Liam śpiewa piosenkę Blanki „Solo”. To oznacza, że artystka włączała „Solo” w domu, a Liam szybko nauczył się tekstu piosenki.

Reporter Kozaczka zapytał Marinę, jak ocenia występ Blanki na Eurowizji:

Ja bardzo kibicuje Blance. Uważam, że dała świetny popis, przygotowała się do tego, widać, że włożyła w to dużo serca , pracy i emocji, bo widać było progres od występów w Polsce a na Eurowizji. Widać było, że była masa prób i przygotowania. Wysoko zaszła w przygotowaniach, piękna dziewczyna – mówi nam Marina.

Blanka komentuje swój występ na Eurowizji 2023

Przyznaje, że „Solo” nie jest w jej guście, ale taka piosenka została wybrana na Eurowizje:

Noo taka piosenka została wybrana, może to nie jest piosenka, która mi się osobiście podoba, ale fajna, energetyczna, energiczna i myślę, że to dla niej fajna furtka do kariery w Polsce – stwierdza.

Blanka już w Polsce! Tak fani powitali na lotnisku Bejbę (ZDJĘCIA)

Marina Łuczenko-Szczęsna, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marina Łuczenko-Szczęsna, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA