Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny już za chwilę zostaną rodzicami po raz drugi! Małżeństwo długo trzymało błogosławiony stan artystki w tajemnicy. Kilka tygodni temu pochwalili się jednak fanom dobrą nowiną. Od tego momentu wokalistka śmielej publikuje ciążowy kontent w social mediach. Widzieliśmy więc już elementy wyprawki, sesje brzuszkową, a teraz także urywki z baby shower! Co ciekawe, 34-latka zdradziła też, jakiej płci będzie jej kolejne dziecko!

Kim Kardashian pokazała zdjęcia z urodzin Psalma! Celebrytka znów stanęła na wysokości zadania

Marina Łuczenko urodzi dziewczynkę

Gdy w sieci pojawiła się informacja o drugiej ciąży wokalistki, internauci od razu zaczęli zastanawiać się, jakiej płci będzie maluch. Większość osób obstawiała chłopca, ponieważ Marina promienieje w błogosławionym stanie. A według przesądów, to właśnie ma oznaczać przyjście na świat chłopca. Okazuje się jednak, że… będzie zupełnie inaczej! Już niedługo żona polskiego bramkarza urodzi dziewczynkę!

Zosia Zborowska pokazała brzuch parę dni po porodzie: „Jest super”

Piosenkarka pochwaliła się tą informacją na Instagramie. Przy okazji pokazała fanom, jak wyglądał jej baby shower – elegancko i różowo! Na przyjęciu nie zabrakło przyjaciółek artystki, a także zespołu muzycznego, przepięknych dekoracji i morza kwiatów. Przyszła mama na tę okazję wybrała maxi różową sukienkę.

Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę – napisała w sieci.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Sandra Kubicka o wychowywaniu syna z dala od zgiełku miasta: „Chcę żeby był brudny, w piasku”