Marina Łuczenko-Szczęsna (31 l.) na co dzień mieszka we Włoszech, ale może pochwalić się luksusowymi apartamentami w innych krajach. Artystka postanowiła pokazać, jak wygląda jej stylowa garderoba w mieszkaniu, które mieści się w Londynie. Marina zdecydowała się na pomieszczenie w stylu glamour. Wygląda jak ekskluzywny sklep.

Marina przyłapana przez fotoreporterów we Włoszech: „Kto jest gwiazdą – ja, Wojtek czy Liam”

Garderoba w stylu glamour Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Marina Łuczenko-Szczęsna przyznała swego czasu na Instagramie, że razem z mężem – Wojtkiem Szczęsnym inwestują w nieruchomości na całym świecie. Piłkarz na co dzień pracuje we Włoszech, gdzie również mają swoje gniazdko.

Oprócz tego wokalistka pokazywała na Insta Story jedną z ich wspólnych inwestycji na Podhalu. Zabrała obserwatorów na plac budowy i pochwaliła się budynkiem, który ma kilka kondygnacji i własną windę.

Marina będzie miała WŁASNĄ WINDĘ. „Mam nadzieję, że ta winda nikogo nie zabolała”

Tym razem opublikowała na Insta Story zdjęcia firmy projektowej, która wykonała dla niej wymarzoną garderobę. W pomieszczeniu dominuje biały kolor, jest również stylowa sztukateria i sporo miejsca do przechowywania.

Jako że dzisiaj #tbt to wspominamy jeden z naszych ulubionych projektów w Londynie. Garderoba wykonana dla Mariny – czytamy na profilu marki.

Garderoba Łuczenko-Szczęsnej prezentuje się bardzo elegancko. Można zauważyć, że półki są podświetlane – co dodatkowo ma wyeksponować poukładane na nich buty i torebki od najlepszych projektantów.

Marina zdecydowała się na kryształowe uchwyty – w garderobie ma również srebrną, pikowaną pufę pasującą do całości i dekoracyjną figurkę buldoga.

Podoba Wam się?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marina pokazała swoją twarz z bliska bez makijażu i filtrów: „Bez sztucznych rzęs, permanentnych brwi, ust…”

Marina chwali się talią OSY w samym bikini. Co za figura!

Marina pokazała IDEALNĄ sylwetkę w stroju sportowym: „Ja akurat z ćwiczeniami tak średniawo”

Garderoba Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

Garderoba Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Fot.Instagram/shape.fc.

Londyńska garderoba Mariny.

Londyńska garderoba Mariny. Fot.Instagram/shape.fc.

Marina pokazała garderobę w stylu glamour.

Marina pokazała garderobę w stylu glamour. Fot.Instagram/shape.fc.