Marina Łuczenko-Szczęsna (31 l.) w 2016 roku wyszła za mąż, za Wojtka Szczęsnego (31 l.). Doczekali się syna, ale piosenkarka chroni jego wizerunek i nie pokazuje twarzy Liama w mediach społecznościowych. Całą rodziną wybrali się na spacer i nie mogli opędzić się od fotoreporterów.

Marina pokazała swoją twarz z bliska bez makijażu i filtrów: „Bez sztucznych rzęs, permanentnych brwi, ust…”

Marina przyłapana z rodziną przez paparazzi

Marina Łuczenko-Szczęsna niedawno wydała nową płytę „Warstwy”, w której pokazała hip-hop’owe brzmienie. Jeszcze niedawno publikowała fotki na Instagramie z Dubaju, ale już zdążyła wrócić do Włoch.

Marina pokazała IDEALNĄ sylwetkę w stroju sportowym: „Ja akurat z ćwiczeniami tak średniawo”

Piosenkarka postanowiła wybrać się z mężem i synem na spacer. Nagrała na Insta Story moment, w którym jeden z fotoreporterów robi im zdjęcia. Marina zaczęła się zastanawiać na kogo czyhał paparazzi.

Typ normalnie robi foty nam. Czujecie temat? Się zastanawiam, kto jest gwiazdą? Ja czy Wojtek? Czy może Liam? Dawajcie swoje odpowiedzi w sondzie- zaczęła.

Kiedyś to się kryli, a teraz już w ogóle bezwstydni. Ja w ogóle nie wiedziałam, że to mi robią zdjęcia. Mówię: Naprawdę, ta moja płyta tak się dobrze sprzedała, że we Włoszech już zrobili takie halo, że paparuchy normalnie nawet się nie kryją? Już po prostu czuję się jak na czerwonym dywanie. Szok – mówiła artystka.

Marina zastanawia się na kogo czyhali fotoreporterzy.

Marina zastanawia się na kogo czyhali fotoreporterzy. Fot.Instagram/marina_official.

Marina dostała informację od znajomej, że we Włoszech aktualnie trwa fashion week, a fotoreporterzy robią fotki stylówek znanym osobom. Łuczenko-Szczęsna nie kryła rozczarowania, że paparazzi zrobił zdjęcie jej stylizacji, a nie dlatego – że jej płyta stała się tak popularna.

Znajoma powiedziała, że jest fashion week i prawdopodobnie ktoś pomyślał, że ja idę na pokaz mody. Obczajcie moją stylówkę. Trochę się obraziłam, bo bardziej liczyłam na to, że jednak mnie rozpoznali, bo jestem gwiazdą, a nie, że mam zaje*istą stylówę, bo że stylówę mam zaje*istą, to swoją drogą – dodała roześmiana celebrytka.

Piosenkarka nie kryła rozbawienia całą sytuacją.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazuje swoje ciało i mówi wszystkim „SMACZNEGO” w Tłusty czwartek

Marina Łuczenko-Szczęsna dodała nowe zdjęcie z Dubaju. Ale ma chudziutkie nogi!

Marina chwali się talią OSY w samym bikini. Co za figura!

Marina Łuczenko na gali.

Marina Łuczenko-Szczęsna, fot. Podlewski/AKPA.

Marina Łuczenko-Szczęsna na imprezie branżowej.

Marina Łuczenko-Szczęsna, fot. Kurnikowski/AKPA.

Marina Łuczenko-Szczęsna z mężem i synkiem na wakacjach.

Marina Łuczenko-Szczęsna z mężem i synkiem na wakacjach. Fot.Instagram/marina_official.