Marta Wierzbicka: Na Wspólnej jest jedną z ważniejszych…
Czyżby Marta Wierzbicka gubiła się w zeznaniach?
A może próbuje naprawić małe szkody, które powstały po jej ostatniej wypowiedzi.
Przypomnijmy:
– To jest głupia, tandetna telenowela, ale mimo wszystko kilka milionów osób siada codziennie przed telewizorem i ogląda. Oglądam ja, oglądają również ci ostro krytykujący “Na Wspólnej”. Jestem szczęśliwa, że w nim gram, bo bez niego bym nie istniała, nikt by mnie nie zauważył. Kilka dróg mam niestety zamkniętych, lecz otworzyła się inna – powiedziała Marta.
A teraz czas na sprostowanie, pojawiło się wczoraj na Facebooku (oryginalna pisownia):
Drodzy, od kilku dni, w sposób przeze mnie absolutnie niezamierzony, stałam się niechlubną bohaterką kilku serwisów internetowych. Jako, że serial “Na Wspólnej” jest jedną z ważniejszych rzeczy w moim życiu, bardzo chcę to wyjaśnić. A sytuacja jest prosta: z kilku wyciągniętych z kontekstu moich słów zrobiono tanią medialną sensację! Ludzie, to nie tak!!! Mówię jasno i klarownie – dla mnie “Na Wspólnej” dalekie jest od tandety! To naprawdę fajny i “prawdziwy” serial! A ja jestem jego częścią – z czego jestem bardzo dumna!!! Kurczę, do głowy by mi nie przyszło żeby świadomie obrażać swoich kolegów i na dodatek kilka milionów widzów serialu! Serialu, dzięki któremu jestem tu, gdzie jestem… Przepraszam Wszystkich, którzy mogli poczuć się tymi słowami urażeni. I na pewno już nigdy nie zapomnę słów – osobista autoryzacja
Marta T.
Wybaczycie Marcie?



Marta poka muszelke
Kora się rozebrała kilkanaście lat temu za milion złotych,a ta aktoreczka za 30 tys,ot taka róznica.
(Cytuje) “To jest głupia, tandetna telenowela..” po czym “Mówię jasno i klarownie – dla mnie “Na Wspólnej” dalekie jest od tandety! To naprawdę fajny i “prawdziwy” serial! SPALIłaś sie dziewczyno!!!
Marta pokaz kotku, co masz w srodku
Marta pokaz myche
Glupota wyplywa jej z ust
co za kretynka. nie ma jak pokazac dupe na rozkładówie i pierolic głupoty… anty kobieta
Znowu ona..Ta morda mnie przesladuje, czemu codziennie byle by byl jakis nius o tej smarkuli?
Ja lubię na wspólnej.
Za 2 lata dojce do pasa beda
Cyce ma obwisle, grawitacja dziala
mhahha jak sie teraz usprawiedliwia !! idiotka
Marta idz na calosc. Pokaz kwiat lotosu
Marta polaz co masz najleszego
co onapierdzieli na wspolnej to super serial
Ale cycki to ma zajebiste i wgl jest mega dupą…. Poprostu zajebista
Pamietam jak byla smarkula zaczynajaca grac w tym serialiu. A teraz taka gwiazde z siebie robi. Do szkoly Idz I sie doksztalc a pozniej otwieral buzie. Poza zdjeciami z gola dupa nic soba nigdy nie bedziesz reprezentowac.
Powiedziałaś że jest głupi i tandetny ? Powiedziałaś ! Więc nie próbuj teraz odwracać kota ogonem !
gość, 06-06-13, 11:23 napisał(a):Ona nie powinna otwierać ust.chyba że do targania druta
Niech ona już lepiej nic nie mówi.
widać że czyta serwisy społecznościowe z plotkami o sobie skoro tak to wyjaśnia i komentuje 😉
Pokaz wadzajne. K.rwy juz widzielismy
ona jest glupsza od siwiec
Ładna jest
Taaa. I kto Ci teraz uwierzy
Ona nie powinna otwierać ust.
Dajcie już spokój z lansem tej beznadziejnej kopii Rozenek. Dużo mówi, a ma mało do powiedzenia.
Dlaczego Marta T. a nie W.?
Bo właśnie, dlaczego Marta t?
buhahahaha pali się pod dupą grubą pseudoaktoreczko? nie gryzie się ręki, która cię karmi…
Taa… wielkie ku***