Martyna Gliwińska doczekała się syna Kazimierza z Jarosławem Bieniukiem, ale od początku ciąży nie byli już razem. Piłkarz znalazł sobie miłość u boku Zuzanny Pactwy, a projektantka wnętrz zajęła się macierzyństwem.

Martyna Gliwińska ma NOWEGO PARTNERA! Wyznała też co ją pociąga w mężczyznach

Martyna Gliwińska opowiedziała o nowym związku

Martyna Gliwińska w tym roku także ułożyła sobie życie u boku nowego mężczyzny, który zaakceptował jej syna Kazika. Pod koniec sierpnia ogłosiła na Instagramie, że jest zaręczona, chwaląc się pięknym pierścionkiem.

Dziś w „Dzień Dobry TVN” ukazał się materiał z Martyną Gliwińską, w którym opowiedziała o nowym związku. Zdradziła, jak poznała narzeczonego 8 miesięcy temu:

Wojtek zaproponował mi współpracę, chciał, abym coś dla niego zmieniła, jako projektantka wnętrz. To były dwie wizyty zawodowe, na trzeciej spotkaliśmy się już prywatnie w restauracji na randce – mówi Martyna.

Martyna Gliwińska o nowym związku Jarosława Bieniuka. Padło pytanie, dlaczego się z nim rozstała

Zaręczyny odbyły się na Bali pod koniec sierpnia:

Pojechaliśmy na wymarzone wakacje na Bali, na których zaskoczył mnie oświadczynami. Wojtek bardzo kocha kino, więc zainspirował się pewną sceną z serialu, który uwielbia. Postanowił, że klęknie przede mną niczym Borys Szyc, wskoczył do basenu i wyskoczył z niego z pierścionkiem – wspomina.

Martyna Gliwińska przyznała, że miała w ciąży stany depresyjne. Odpowiedziała też na pytania o Bieniuka

Zapewnia, że nowy partner akceptuje jej syna, którego doczekała się z Jarosławem Bieniukiem:

Wojtek musi to akceptować i akceptuje. To jest mój bagaż, z którym mnie wziął. On i Kazik są najlepszymi kumplami, uwielbiają się wzajemnie, tęsknią za sobą, jak się długo nie widzą. Jest bardzo dla niego opiekuńczy, czym mnie rozczula i cała jego rodzina się w to angażuje – tłumaczy w DDTVN Gliwińska.

Projektantka wnętrz nie ujawnia wizerunku narzeczonego. Wiadomo tylko, że ma na imię Wojtek. Kiedyś w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że to była jego decyzja, a ona to uszanowała.