Martyna Wojciechowska – jak wiele innych znanych osób – przeznaczyła przedmioty na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziennikarka zdecydowała się ofiarować pamiątkową książkę wydaną z okazji 75-lecia XXII Liceum Ogólnokształcągeo im. José Martí na warszawskich Bielanach.

Martyna Wojciechowska wędruje po Tatrach. Spotkała znanych znajomych

Martyna Wojciechowska – zdjęcie z liceum

Martyna Wojciechowska pochwaliła się aukcją na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie z licealnych czasów. Przy okazji podróżniczka zdradziła, że tę samą szkołę ukończyła m.in. Magda Gessler i Kuba Przygoński. W poście Martyna wyjawiła, że w szkole nie zawsze było jej lekko.

Martyna Wojciechowska podzieliła się czarnobiałą fotografią, na której jest niesiona na ramionach dwóch szkolnych kolegów. Gwiazdę TVN dopadł wyraźnie nostalgiczny nastrój.

SZOK! Martyna Wojciechowska REZYGNUJE z blondu?

W liceum mężczyźni nosili mnie na rękach. Potem bywało różnie😉. Ale czas nauki w XXII L.O. im. José Martí na warszawskich Bielanach wspominam rewelacyjnie choć „myślę, że byłam dla nauczycieli wymagającą uczennicą. Miałam nieznośną potrzebę zadawania pytań i kwestionowania wszystkiego oraz szukania nowych rozwiązań. W szkole nie zawsze jest to premiowane, ale w życiu dobrze na tym wyszłam – zaczęła Martyna.

Okazuje się, że jako młoda dziewczyna Martyna Wojciechowska nie spodziewała się sukcesu, który miał stać się jej udziałem.

Ale kiedy byłam w liceum nie marzyłam o tym, co robię teraz, bo moja wyobraźnia po prostu nie sięgała tak daleko. Dziś wierzę, że JEDYNE CO NAS W ŻYCIU OGRANICZA, TO NASZA WŁASNA WYOBRAŹNIA – motywowała Martyna.

Martyna zaznaczyła również, że nie jest jedyną wybitną absolwentką swojego liceum.

Martyna Wojciechowska przez te niedoskonałości nie lubi odsłaniać ciała. „Wygląd to coś bardzo ulotnego”

To fragment wywiadu ze mną, który znalazł się w pamiątkowej książce z okazji 75-LECIA XXII L.O., do której chodzili też: Magda Gessler czy Kuba Przygoński, który niedawno ukończył Rajd Dakar na świetnej 4. pozycji w klasyfikacji generalnej!

Wiedzieliście, że słynna restauratorka i znana podróżniczka chodziły do tego samego liceum?

 

 

Martyna Wojciechowska na ściance

Martyna Wojciechowska/fot. AKPA

Martynę Wojciechowską wyrzucono z przedszkola.

Martyna Wojciechowska/fot. AKPA

Martyna Wojciechowska wraca z telewizji

Martyna Wojciechowska była w programie „Dzień Dobry TVN”. fot. AKPA