Marzena Kipiel-Sztuka zabrała głos po zbiórce pieniędzy założonej na siebie, po tym, jak okazało się, że aktorka jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Dwa lata temu zakończono emisję serialu „Świat według Kiepskich”, co spowodowało, że Kipiel-Sztuka straciła główne źródło dochodu.

Gwiazda „Świata według Kiepskich” NIE MA ZA CO ŻYĆ?!

Marzena Kipiel-Sztuka o zbiórce pieniędzy

Ostatnio portale plotkarskie przypomniały o założonej przez fanów zbiórce pieniędzy. Aktorka postanowiła odnieść się do sprawy na łamach „Faktu”:

Nie zaczynam dnia od sprawdzania internetu i tego czy ktoś się jeszcze mną dziś interesuje. (…) Ale jest mi bardzo przykro, że tak dużo osób żyje życiem innych w mediach społecznościowych. Czy ludzie nie mają własnego zajęcia i własnych problemów? Ta zbiórka była prowadzona już ponad 1,5 roku temu. I dawno jest zamknięta. Ja z nią nie miałam nic wspólnego – podkreśliła Marzena Kipiel-Sztuka.

Dodała, że ma nową pracę, a za kilka dni jedzie do Warszawy na sesję zdjęciową do znajomych fotografów.

Zajrzyjcie też niedługo do internetu. Będzie mnie można zobaczyć w reklamie kancelarii prawnej. To niespodzianka. Ciekawa jestem reakcji internautów – zapowiada gwiazda „Świat według Kiepskich”.

Halinka Kiepska planuje operację plastyczną!

Przypominamy, że Marzena Kipiel-Sztuka dwa lata temu udzieliła wywiadu w „Twojego Imperium”, w którym przyznała, że coraz mocniej zaciska pasa, a jej stopa życiowa znacznie się obniżyła.

Marzena Kipiel-Sztuka Fot. Baranowski/AKPA

Marzena Kipiel-Sztuka Fot. Baranowski/AKPA