Marzena Rogalska dołączyła do grona gwiazd, które pożegnały się z Telewizją Polską. Dziennikarka była związana ze stacją przez 12 lat. W oświadczeniu, które pojawiło się na jej profilu, definitywnie odcięła się od upolitycznionej stacji zarządzanej przez Jacka Kurskiego. Wszyscy zastanawiali się, kto ją zastąpi – w środę u boku Tomasza Kammela pojawiła się Izabella Krzan.

Marzena Rogalska o odejściu z TVP

Marzena Rogalska ODESZŁA Z TVP. Wydała oświadczenie

Marzena Rogalska udzieliła pierwszego wywiadu po odejściu z „Pytania na śniadanie„. W rozmowie z Beatą Sadowską opowiedziała o swoich przemyśleniach. Na razie ukazał się tylko zwiastun, a cały wywiad będziemy mogli zobaczyć w niedziele w mediach społecznościowych.

W ponad minutowym zwiastunie słyszymy, że prezenterka podjęła decyzję o odejścia z TVP, ponieważ byłą za bardzo „zmęczona i zapracowana i odkryła, że potrzebuje bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli”.

Ekipa „Pytanie na śniadanie” komentuje ODEJŚCIE Rogalskiej. „Jest nam potwornie przykro”

Rogalska wzruszyła się, kiedy zaczęła opowiadać o przyjaźni. Tłumaczy, że zawdzięcza im bardzo wiele:

Przyjaźń, przyjaciele, to są łzy wzruszenia i szczęścia, bo myślę sobie, że naprawdę, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem – stwierdza.

Opowiedziała też o swojej przyszłości. Wierzy, że ma jeszcze wiele do powiedzenia, a teraz daje sobie prawo do przyjemności i szczęścia:

Na usta ciśnie mi się słowo nieeleganckie, że jeszcze nie spiczniałam, o, takie słowo mi się ciśnie, że jeszcze nie jest ze mną tak źle, że daje sobie prawo do przyjemności. Będę szczęśliwa, jeśli będę się nagradzać. (…) Ale wiecie co, to jest niebywałe Sadzia, że my tyle lat pracujemy w tym zawodzie, a ja zawsze mam takie poczucie, że ja jednak mam więcej do powiedzenia po drugiej stronie  – stwierdziła.

To ona zastąpiła Marzenę Rogalską. Nieoczywista decyzja w „PnŚ”

Marzena Rogalska na starych zdjęciach

Marzena Rogalska/fot. AKPA

marzena-rogalska