Joanna Opozda po raz pierwszy postanowiła odszukać hejtera, który napisał jej obrzydliwą wiadomość w prywatnej konwersacji na Instagramie. Zgłosiła sprawę na policję i już następnego dnia znała personalia tej osoby.

Parę dni temu pokazałam wam screeny obrzydliwych wiadomości, które otrzymałam od pewnej anonimowej osoby, która życzyła mi śmierci, życzyła śmierci mojemu nienarodzonemu dziecku. Te słowa bardzo mnie dotknęły i obiecałam, że tym razem nie odpuszczę i zrobię wszystko, żeby ją znaleźć. No i proszę państwa, udało mi się – ogłosiła na Instagramie.

Joanna Opozda ujawniła dane HEJTERKI! Pisała do wielu znanych gwiazd i życzyła im śmierci

Mateusza Damięcki dziękuje Joannie Opoździe

Okazało się, że jest nią kobieta, która wysyłała hejterskie wiadomości również do innych gwiazd m.in. Doroty Gardias, Piotra Gąsowskiego i Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Poinformowała, że planują złożyć pozew zbiorowy do sądu.

Joanna Opozda nie wytrzymała! Po tej wiadomości poszła na POLICJĘ

Mateusz Damięcki publicznie docenił starania Joanny Opozdy. Nie jest tajemnicą, że znane osoby codziennie są ofiarami hejtu – pod ich postami w mediach społecznościowych aż roi się od obrzydliwych komentarzy.

Joanna Opozda gratuluję Ci na maksa! Zrobiłaś dziś dla nas więcej niż my dla Ciebie. Dziękuję – napisał Damięcki na Instagramie.

Mateusz Damięcki Fot. Piętka Mieszko/AKPA