Matthew McConaughey (53 l.) zmienia zawód? Małżonka słynnego aktora Camila Alves McConaughey (41 l.) podzieliła się właśnie uroczą fotografią swojej rodzinki w social mediach. Na zdjęciu widać zajętego obcinaniem włosów McConaughey’a.

Aktor zmienia fryzurę swojego najmłodszego syna Livingstona (10 l.) podczas gdy jego najstarszy syn Levi (14 l.) i ich pies patrzą. Trzeba przyznać, że Livingston nie wyglądał na zbyt przekonanego, że jego ojciec potrafi odpowiednio obciąć mu włosy.

Matthew McConaughey składa życzenia swojej pięknej 90-letniej mamie

Zdobywca Oscara i jego małżonka rzadko pokazują w social mediach swoją rodzinę, a przede wszystkim dzieci. Na tym rzadkim zdjęciu, które od razu podłapały amerykańskie media, widać już dorastających synów słynnego aktora, którzy są bardzo do niego podobni. Rosną na przyszłych łamaczy serc?

Matthew McConaughey i jego synowie

Matthew McConaughey i Camila Alves mają również córkę Vidę, która w zeszłym miesiącu skończyła 13 lat. Rodzina świętowała urodziny dziewczynki na Hawajach.

McConaughey zdradza, że kochał się w TEJ aktorce! ONA w szoku

Zdjęcie ze strzyżeniem syna pojawiło się niecałe 2 tygodnie po tym, jak gwiazdor zamieścił zdjęcie przedstawiające go bez koszulki w jeansowych szortach. Ujęcie pokazuje go z boku, z opalonymi nogami opartymi o blat biurka, zdjęcie podpisane zostało – „Casual Fridays”. Aktor jest bardzo aktywny na Instagramie, a jego profil obserwuje 7,3 miliona osób.

On i jego żona Camila Alves są małżeństwem od 11 lat.