52-letni Matthew McConaughey za pośrednictwem Instagrama życzy mamie wszystkiego najlepszego z okazji 90. urodzin. Gwiazdor zamieścił fotografię swojej pięknej mamy, która mimo podeszłego starszego wieku prezentuje się doskonale. Ubrana w niebiesko-pomarańczową bluzkę z falbanami i szarfą z napisem „90 & Fabulous”, a także tiarę z 90-latką.

Wow! Co za wyznanie! Matthew McConaughey zdradza, że kochał się w Reese Witherspoon

Ukochany syn mamusi

Kay McConaughey niedawno wprowadziła się do domu swojego syna. Matthew i jego żona, modelka Camila Alves, mają troje dzieci: 13-letniego Leviego, 11-letnią Vidę i 8-letniego Livingstona.

Kwarantanna z rodziną

Kay McConaughey otworzyła się na temat kwarantanny z rodziną na początku pandemii w wywiadzie dla Red Table Talk, show Jady Pinkett-Smith.

Tak bardzo cieszę się przebywaniem z moimi wnukami – powiedziała Kay. Jest mi z nimi bardzo dobrze. Matthew jest bardzo dobrym synem. Mówię mu to cały czas. Jest dla mnie dobry.

Matthew McConaughey z żoną, Resse Witherspoon z córką i Scarlett Johansson na premierze Sing 2

Choć teraz Matthew i Kay wydają się być bardzo bliscy sobie, oboje mieli sporo trudnych lat w przeszłości, o których opowiadali w rozmowie z żoną Willa Smitha.

Ps. Widać po kim aktor ma tak dobre geny!

Matthew McConaughey Fot. Kay Blake / Zuma Press / Forum

Dlaczego Ryan Reynolds nęka Matthew McConaughey’a?

Matthew McConaughey i Reese Witherspoon Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

matthew-mcconaughey