Po wielu spekulacjach plotki o ślubie Britney Spears i Sama Asghari potwierdziły się – para wzięła ślub 9 czerwca w intymnej ceremonii na terenie posiadłości Britney w Los Angeles. Wśród zaproszonych gości pojawiły się między innymi Drew Barrymore, Madonna, Paris Hilton i Kathy Hilton. Z kolei wśród niezaproszonych gości była matka i ojciec Britney oraz jej młodsza siostra Lynn Spears. Fanów uspokoiła też informacja, że Britney i Sam podpisali umowę przedmałżeńską, w której dotychczas zarobione pieniądze piosenkarki są chronione i Sam „nie okradnie jej z fortuny” tak jak obawiało się wielu internautów.

Mąż Britney nie dostanie złamanego… centa. To prawdziwa miłość?

Sam Asghari przyłapany bez obrączki kilka dni po ślubie z Britney Spears

Tymczasem od ślubu minęło zaledwie kilka dni, a Sam Asghari był widziany na przedmieściach Los Angeles, gdzie rozmawiając przez telefon zmierzał w stronę supermarketu. Paparazzi szybko przyuważyli jednak, że na jego lewej ręce zabrakło…ślubnej obrączki!

Backgrid USA / Forum

 Backgrid USA / Forum

 Backgrid USA / Forum

Wcześniej 28-latek chętnie chwalił się obrączką na Instagramie, gdzie z dumą pokazywał ją na nagraniu podczas prowadzenia auta tańcząc do „Billy Jean” Michaela Jacksona.

IG: samasghari

Czyżby małżonkowie zdążyli się już posprzeczać? A może Sam zgubił obrączkę?

Oto powód, dla którego BRAT Britney Spears nie przyszedł na jej ślub

Britney Spears, fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears, fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears na wakacjach

Britney Spears

Backgrid USA / Forum

 Backgrid USA / Forum