Mąż pilnuje Pauliny Sykut

paulina-sykut-g-R1 paulina-sykut-g-R1

Paulina Sykut–Jeżyna (35 l.) od lat może pochwalić się świetną figurą i żelazną kondycją. Wciąż trenuje, przebiegła maraton, stara się regularnie trzymać dobrą formę mimo natłoku zawodowych obowiązków. Jak się okazuje największą motywację i pomoc otrzymuje od swojego męża Piotra.

Zobacz: Paulina Sykut cała się wykonturowała (FOTO)

– To Piotr pilnuje żebym się ruszała i była w dobrej formie. Sport wprowadza w lepszy nastrój i jest świetnym zastrzykiem energii – mówi w Fakcie prowadząca Taniec z Gwiazdami i Must be the music.

Taki strażnik wagi to prawdziwy skarb. Która kobieta nie chciałaby, żeby jej ukochany motywował ją do dbania o siebie?

Już dziś Paulina Sykut zachwyci nie tylko figurą, ale też i głosem. W trakcie Tańca z gwiazdami na Facebooku odbędzie się głosowanie na piosenkę dla Pauliny. Do wyboru fani show będą mieć Szklaną pogodę Lombardu i Pogodę ducha Hanny Banaszak. Jedną z nich prowadząca wykona na koniec show.

Zobacz też: PAULINA SYKUT ZNOWU POKAZUJE BRZUSZEK (FOTO)

Mąż pilnuje Pauliny Sykut

Mąż pilnuje Pauliny Sykut

Mąż pilnuje Pauliny Sykut

Mąż pilnuje Pauliny Sykut

Mąż pilnuje Pauliny Sykut

Mąż pilnuje Pauliny Sykut

Paulina Sykut z mężem, Piotrem Jeżyną

Mąż pilnuje Pauliny Sykut

Mąż pilnuje Pauliny Sykut

Mąż pilnuje Pauliny Sykut

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

38 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Z tą żydówką to coś jest na rzeczy,dla mni jej morda jest paskudna,ostra i surowa jak s..a,a on ma wary jak glonojad.Bezdzietna parka lanserków,przed lustrem spędzają większość życia.Jej twarz przechodzi jakąś transformację,wyłania się czarownica

[b]gość, 30-04-16, 14:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 29-04-16, 19:29 napisał(a):[/b]Jest mega ciasna. PolecamPotwierdzam, przy wyjmowaniu odgłos jakby strzelił korek butelki szampana.[/quote]ahahahahahahahahahahahahahah!!!!!

[b]gość, 29-04-16, 19:29 napisał(a):[/b]Jest mega ciasna. PolecamPotwierdzam, przy wyjmowaniu odgłos jakby strzelił korek butelki szampana.

Strasznie odpychająca kobieta z fatalnym gustem.

Wredna z mordy,zawistna z charakteru…Paskudne,krótkie nogi i nieciekawa twarz,o cyckach nie wspomnę,bo nie ma o czym!!! Para lanserów z wygórowanym mniemaniem o sobie a snoby jakich mało.Sykut śpiewa,tańcz,recytuje-nie do wiary,jak wyłazi zewsząd,jak zaraza!

Nie rozumiem? Po co ona ma spiewac i z jakiej niby paki, skoro nie jest piosenkarka, a prezenterka – ”spikerką” jak to sie kiedys mowilo. Troche to takie na siłę robione show. A inni tez beda spiewac?

Ten jej mąż kiedyś był totalnym wieśniakiem 😄 wyrobił się bardzo i obecnie spoko wyglada ale widać ze nie jest najwyższych lotów intelektualnych. Ona piękna i filigranowa,ideał 🙂

Nogi ma brzydkie. Postarzała się. Wygląda jak Żydówka.

Przystojniaczek.Piękna para.

Wyladnial kiedys byl macho karkiem

Tak właśnie widać po niej ze ciasna jak szlag

widać że jest dumny ze swojej żony nierodki , widać to w jego oczach jak ja kocha , to jest piękne

Ponaciągana i powypychana do granic możliwości. Nici liftingujące i wypełniacze.

Jest mega ciasna. Polecam

oj, zazdrościcie 😉 ładna kobieta, przystojny facet, piękna para, aż miło popatrzeć

O ile w swietle nocnym ladnie, to w swietle dziennym widac ilpsc tapety, za duzo

O mamo ale ciacho z tego mężusia.. piękna para.

[b]gość, 29-04-16, 11:44 napisał(a):[/b]cudowna para 🙂 każdemu życzyć takiej prawdziwej miłości i wzajemnej troskiOwszem, piękny byłby swiat gdyby takie uczucie trwało przez całe życie, niestety najczęściej trwa kilka czy kilkanaście lat. Szkoda.

On jest zajebisty. Totalnie mój typ. Na miejscu Sykut bałabym się go wypuścić samego po bułki na śniadanie!

Sympatyczni i ładni ludzie 🙂

Na zdjeciach z ich slubu on jest o wiele grubszy; sam schudl i wie ile wysilku kosztyje powrot do zdrowej sylwetki po “zapuszczeniu sie”, wiec dba aby oboje juz nie musieli tego robic 🙂 nie widze w tym nic dziwnego

nowe cycki?????

cudowna para 🙂 każdemu życzyć takiej prawdziwej miłości i wzajemnej troski

[b]gość, 29-04-16, 10:26 napisał(a):[/b]Pokurcz.Krótkie grube nogi.Spadziste ramiona.Bez cycków w oryginale (teraz chyba dopompowała).Twarz przeciętna.Aseksualna. Wygląda jak dziecko z figury. Kąsek dla pedo..ila.pokaz swoja twarz i cialo, to ocenimy, pewnie taka z ciebie pieknosc, ze hoho, grupy paszczur jadacy po pieknych kobietach

swietny ten jej maz, ladna para, on przystojniak, ona ladna

Wkurwia mnie ta presja bycia fit srit. Jak sie umawiam z facetem od razu pytam czy nie ma pierdolca na tym punkcie.

Jak u wielu chudych kurdupli duża głowa

Coś Paulinka zaczyna się na twarzy zmieniać

ona za ładna z twarzy nie jest, a jak się tak mocno pomaluje, zeby nie powiedziec nawali szpachlą tego podkładu, to widać niestety wiek tej pani. Figura ładna, ale po co te piersi tak ściskać? Przecież to nie żadna nowość, że akurat rozmiarem się pochwalić nie może.

Ładna z niej kobieta Bardzo ładna

Pokurcz.Krótkie grube nogi.Spadziste ramiona.Bez cycków w oryginale (teraz chyba dopompowała).Twarz przeciętna.Aseksualna. Wygląda jak dziecko z figury. Kąsek dla pedo..ila.

Kizia Mizia👫

Co się dzieje z jej twarzą? Jakaś taka nienaturalna jest!

Oooo bo na poczatku byla “normalna” a maz kazal jej z siebie zrobic nastoletniego chlopca….? Hmmm wieje pedolfilia

Fajny ten maz,ale ja bym nie chciala zeby maz mi po obiedzie powiedzial “a teraz idz pobiegaj..””

cienkousta,długonosa,kaczka taka z niej

biedna,płaska jest a nogi za grube i główka pusta 😀

[b]gość, 29-04-16, 09:47 napisał(a):[/b]Fajny ten maz,ale ja bym nie chciala zeby maz mi po obiedzie powiedzial “a teraz idz pobiegaj..””Nie byłoby w tym nic złego , gdyby biegał z tobą bo jeśli on sam leży z brzuchem na kanapie, a tobie każe fikac to niech się wali i tyle. Nikt mi nie będzie rządził co mam z życiem robić.