Wokół 39-letniej Meghan Markle i 36-letniego księcia Harrego emocje nie opadają. Co chwilę na jaw wychodzą nowe szczegóły ich życia i kontrowersje związane z rodziną królewską. Jednak zapominamy, że para już za chwilę spodziewa się drugiego dziecka. 2-letni Archie będzie miał siostrzyczkę. A jak wiadomo, gwiazdy kreują trendy, dlatego z niecierpliwością przyszłe matki oczekują wyjawienia imienia maleństwa.

Meghan Markle pragnie nietypowego PORODU. To praktyka stosowana w… sekcie

Meghan i Harry imię dziecka

„Zapytałem [Meghan], czy nazwałaby swoje dziecko Amy, gdyby miała dziewczynkę, a ona powiedziała: „To naprawdę ładne imię, podoba mi się. Musimy się nad tym zastanowić”, wyznał w 2019 roku książę Harry.

Oprócz tego książę Harry wykazał zainteresowanie imieniem Lily. Zaś podczas wycieczki do Melbourne w 2018 roku Harry spotkał kobietę z dzieckiem o imieniu Harriet – i według dumnej matki, najwyraźniej powiedział jej, że to „świetne imię” dla córki.

Para uczci któregoś z członków rodziny królewskiej?

To dość zabawne, ale profesjonalne punkty bukmacherskie, takie jak Ladbrokes w Wielkiej Brytanii, obstawiają Filippę, jako  imię przyszłej córki. Oczywiście byłoby to bezpośrednie odniesienie i zaszczyt dla zmarłego księcia Filipa – nie wspominając już o bardzo oryginalnym imieniu dla córki w 2021 roku. Ten pomysł może nie okazać się najlepszym, bo Filippa, czyli Philippa to w skrócie Pippa, a taka już znajduje się w rodzinie królewskiej (chodzi oczywiście o siostrę przyszłej królowej – Pippę Middleton).

Jednak na tym nie koniec. Bukmacherzy z Ladbrokes obstawiają kilka innych imion, które mogłyby uhonorować członków rodziny królewskiej! Podczas gdy Filippa wypada teraz po kursie 2:1, Diana jest popularnym wyborem przy kursie 5:1 (byłby to bezpośredni hołd dla matki Harrego, księżnej Diany – a do tego doskonały zabieg marketingowy). W puli znajduje się również Elizabeth, po babci Harrego, królowej, ta plasuje się z wynikiem 10:1.

Meghan Markle zwolniła NIANIĘ w środku nocy! Opiekunka zachowała się nieodpowiedzialnie

A wy na jakie imię stawiacie?

 

Meghan Markle w sukience w maki

Meghan Markle w sukience w maki fot. YouTube

Meghan Markle w dokumencie księcia Harry'ego

Meghan Markle w dokumencie księcia Harry’ego fot. YouTube

Meghan Markle i Archie w dokumencie księcia Harry’ego fot. YouTube

Sonda

poll-violet

Jak nazywać się będzie córeczka Meghan i Harrego?