Książę i księżna Sussex zostali zauważeni po raz pierwszy od czasu powrotu do Wielkiej Brytanii w ten weekend. To pierwszy raz, kiedy książę Harry i Meghan Markle odwiedzili Wielką Brytanię, odkąd wzięli udział w obchodach platynowego jubileuszu królowej w czerwcu. Para była widziana na tylnej kanapie Range Rovera, prowadzonego przez dwóch ochroniarzy na terenie zamku Windsor.

Meghan i Harry widziani na zamku w Windsorze

Choć według plotek książę Karol próbował ściągnąć swojego syna i jego małżonkę do swojego domu, Sussexowie mieli odmówić i zatrzymać się we Frogmore, gdzie kiedyś mieszkali, a na terenie której obecnie mieszka księżniczka Eugenia i jej mąż. Jak wiadomo, księcia Harry’ego i księżniczkę Eugenię łączy szczególna więź i młodzi royalsi utrzymują ze sobą codzienny kontakt.

Meghan Markle porównuje się do Nelsona Mandeli i wraca na Instagram

Podczas pięciodniowej wizyty Harry i Meghan odwiedzą kilka organizacji charytatywnych w Wielkiej Brytanii oraz udadzą się do Niemiec na imprezę Invictus Games 2023 One Year to GO w Düsseldorfie. Rozpoczną się od pojawienia się w poniedziałek na szczycie One Young World 2022 w Manchesterze.

Królowej najbardziej w Meghan Markle przeszkadzało właśnie TO

Meghan, która jest doradczynią One Young World, wygłosi przemówienie programowe podczas ceremonii otwarcia przed spotkaniem z grupą delegatów na szczycie, którzy wykonują „wybitną pracę na rzecz równości płci”, powiedzieli przedstawiciele organizacji charytatywnej.

Meghan Markle wyznała, że pokój małego Archiego stanął w płomieniach

Według plotek relacja z wizyty w Wielkiej Brytanii ma być sfilmowana przez Netflix i film z niej ma być przedstawiony w dokumencie o ich życiu.

 

 

New York CITY, NY – *PREMIUM-EXCLUSIVE* – Prince Harry and Meghan Markle leave Locanda Verde after having dinner with friends Credit line: JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Prince Harry plays in a polo match while Meghan Markle watches from a sideline party in Santa Barbara, California on Sunday. Many  Credit line: GP/MEGA / The Mega Agency / Forum

16-04-2022 The Hague Prince Harry, Duke of Sussex and Meghan Markle, Duchess of Sussex during the openings ceremony of  Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: PPE / ddp images / Forum