Księżna Sussex wkrótce wyda debiutancką książkę. Wydawnictwo „House Children’s Books” ogłosiło, że książka o tytule „Ławka” jest zainspirowana synem Meghan, Archiem, który 6 maja kończy dwa latka oraz jej mężem.

Pojawiło się nowe zdjęcie z ciążowej sesji Meghan Markle. Na rękach trzyma Archiego

Meghan Markle w komunikacie prasowym przekazała, że książkę o tytule „Ławka” zaczęła jako wiersz, który napisała dla swojego męża w Dniu Ojca, miesiąc po urodzeniu Archiego.

Ten wiersz stał się tą historią – powiedziała Markle.

Książka jest o szczególnej więzi ojca i syna opowiedzianej przez pryzmat matki. Meghan stwierdziła, że historia wzruszająco przedstawia ewoluujące i zmieniające się relacje między ojcami i synami.

Książka ma ukazać się 8 czerwca 2021 roku.

Meghan Markle sfotografowana w Los Angeles z Archiem! Jaki ma duży brzuszek

Meghan Markle sfotografowana w Los Angeles z Archiem! Jaki ma duży brzuszek

Książkę zilustrowała Christin Robinson – zdobywczyni nagrody Caldecott.

Christian nakładał na siebie piękne i eteryczne ilustracje akwarelowe, które oddają ciepło, radość i komfort relacji między ojcami i synami z różnych środowisk – tłumaczy Meghan.

Wielki GEST Meghan i Harry’ego. Firma pokazała zdjęcie Archiego

Piers Morgan od kilku lat nie daje spokoju Meghan Markle. Publicznie wyraża do niej ogromną niechęć. Tym razem na łamach „Daily Mail” pisze, że wydanie takiej książki, to ogromna hipokryzja:

Zaśmiałem się na głos, gdy przeczytałem informację od współpracujących z nią wydawców i jeszcze głośniej, gdy zobaczyłem oświadczenie, które zamieściła. Pani Markle z dumą poinformowała nas, że jej debiut literacki ukazuje „ciepło, radość i komfort relacji między ojcami i synami z różnych środowisk”. Nie zapominajmy, że Markle bezlitośnie wyrzekła się swojego ojca Thomasa i nie chce mieć z nim nic wspólnego, mimo że obecnie mieszkają zaledwie 70 mil od siebie. Mówi się również, że wyparła się wszystkich innych członków rodziny, których nawet nie zaprosiła na swój ślub. (…) Zaatakowała ojca również w wywiadzie dla Oprah, skomląc w sposób, który był bardziej lodem, wściekłością i irytacją niż „ciepłem, radością i komfortem. Myśl, że Meghan udziela komukolwiek rad na temat relacji między ojcami a dziećmi, jest absolutnie absurdalna, biorąc pod uwagę przerażające relacje, jakie ona i jej mąż mają z własnymi ojcami. (…) Szczerze mówiąc, wolałbym usłyszeć wskazówki dla rodziców od okropnego ojca Britney Spears… Oni przynajmniej wciąż ze sobą rozmawiają – napisała Morgan w „Daily Mail”. 

Meghan Markle i książę Harry pokazali świąteczną KARTKĘ! Archie ma rude włosy

Piers Morgan. Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Piers Morgan. Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum