Meghan Markle i książę Harry w rozmowie z Oprah Winfrey wyznali, że pobrali się na kilka dni przed oficjalnym ślubem. Stephen Borton, przedstawiciel biura Arcybiskupa Canterbury powiedział jednak, że ta skromna ceremonia nie mogła mieć mocy prawnej. Rzecznik pary odpowiada.

OMG! Meghan Markle i Harry wzięli potajemnie drugi ślub. „Pobraliśmy się na trzy dni przed TYM ślubem”

Meghan i Harry kłamali ze ślubem?

Stephen Borton, przedstawiciel biura Arcybiskupa Canterbury, w którego obecności para miała pobrać się w sekrecie, w rozmowie z „The Sun”powiedział, że mogła być to tylko próba generalna.

Meghan i Harry nie wzięli ślubu w obecności arcybiskupa Canterbury na trzy dni przed oficjalnym ślubem. Specjalna licencja, którą pomogłem im sporządzić, umożliwiła im zawarcie ślubu w kaplicy św. Jerzego w Windsorze, czyli ceremonię, którą oglądały miliony 19 maja 2018 r. Był to oficjalny ślub uznany przez brytyjskie prawo i kościół anglikański. (…) Mogę się jedynie domyślać, że wymienili się przysięgami w obecności arcybiskupa, co jest teraz modne, ale była to co najwyżej próba generalna.

Wyszło na jaw KŁAMSTWO Meghan i Harry’ego. Powiedzieli nieprawdę podczas wywiadu u Oprah?

Dodał, że nie mogli wziąć ślubu w Nottingham Cottage, bo nie jest to miejsce, które kościół anglikański zaakceptowałby do złożenia przysięgi małżeńskiej.

Ślub Meghan Markle i Harry'ego

Harry i Meghan Markle/fot. FORUM

Rzecznik Meghan i Harry’ego zabrał głos. Z jego słów wynika, że wcześniejsza przysięga rzeczywiście nie miała charakteru formalnego.

Para złożyła osobiste przysięgi na kilka dni przed oficjalnym/ legalnym ślubem 19 maja – powiedział dla The Daily Beast.

Wychodzą na jaw kolejne fakty z królewskiego życia Meghan Markle. Wtedy jej mama była w SZOKU

Trochę minęli się z prawdą?

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego fot. Forum/REUTERS

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego fot. Forum/Reuters