Choć mogłoby się wydawać, że bajka o brytyjskim księciu, który pokochał „zwykłą”, amerykańską dziewczynę, może być – jak w filmach – wyłącznie uroczą, słodką historią, rzeczywistość niestety czasami układa się nieco inaczej. A przekonują się o tym na własnej skórze książę Harry i Meghan Markle. Gdy para oficjalnie odłączyła się od królewskiej rodziny, sympatia społeczeństwa zmniejsza się z dnia na dzień. Do tego stopnia, że sąsiedzi brata księcia Williama i jego żony, mają ich serdecznie dość.

Natalia Janoszek postanowiła podbić Los Angeles? Teraz grożą jej konsekwencje prawne!

Książę Harry i Meghan Markle wyprowadzą się z Montecito?!

O tym, że sąsiedzi księcia Harry’ego i Meghan Markle delikatnie mówiąc, nie przepadają za nimi, pisaliśmy już kilka tygodni temu. Mieszkańcom luksusowej dzielnicy Montecito nigdy nie podobało się zbyt duże zainteresowanie mediów ex-książęcą parą. Krążący wokół nich paparazzi skutecznie zaburzali spokój pozostałych domostw. Ponadto lokalna społeczność nie akceptuje też sposobu, w jaki oboje traktują swoich rodziców. Na znak dezaprobaty w okolicznych księgarniach zabroniono nawet sprzedaży niedawno wydanej książki o royalsach – „Endgame”.

Meghan Markle i książę Harry podpadli sąsiadom? Sytuacja jest napięta

Harry i Meghan mieszkają w droższej części ulicy, choć nikt w okolicy przecież do biednych nie należy. Jako że nigdy ich nie widujemy, lokalna tolerancja wydaje się odzwierciedlać ogólne podejście mieszkańców USA do Sussexów. Ludzie, którzy lubią Meghan i Harry’ego, wydają się mieć do nich nieograniczoną tolerancję. Czują sympatię do pary bez względu na to, jakie kroki podejmuje. Być może mają sentyment do historii o przystojnym księciu, który zakochał się w zwykłej dziewczynie. Cała reszta mieszkańców nie czuje żadnego przywiązania do opery mydlanej z Harrym i Meghan w rolach głównych lub po prostu ma dość słuchania o nich – cytuje jednego z informatorów dziennik „The Mirror”.

Plotki głoszą również, że uwite w hrabstwie Santa Barbara gniazdko, generuje wysokie koszty utrzymania. Poza tym droga do Los Angeles jest całkiem długa. Nic więc dziwnego, że wszystkie te trzy czynniki popychają małżonków w stronę przeprowadzki. Gdzie miałaby się znajdować nowa posiadłość ex-książęcej pary?

Kilka miesięcy temu portal TMZ rozpisywał się, że Meghan i Harry myślą o zamieszkaniu w Los Angeles. Niemniej ten pomysł przypadł głównie do gustu szwagierce księcia Williama. Sam Harry wolałby żyć w Nowym Jorku. A z tą propozycją jest niestety nie po drodze 42-latce. Markle chciałaby prawdopodobnie wrócić do zawodu i spróbować sił w Hollywood…

Meghan chodzi przede wszystkim o nawiązywanie kontaktów bezpośrednich, twarzą w twarz, co byłoby łatwiejsze, gdyby trzymała się blisko Hollywood. Zapewnia jednak, że rozumie pragnienia męża. Mówi, że może, gdy ona odniesie sukces w Hollywood, będą mogli rozważyć przeprowadzkę do Nowego Jorku – można przeczytać w magazynie „Heat”.

Książę Harry i Meghan Markle zostali wyśmiani podczas Złotych Globów! To na pewno zabolało!

Meghan Markle, Prince Harry, Credit line: JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Credit line: Nieboer / ddp images / Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum11 Nov 2021,Image: 642595057, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum