Meghan Markle i książę Harry po odejściu z rodziny królewskiej skupiają się na własnych inicjatywach, m.in. swojej fundacji Archewell. Zaangażowali się w organizację koncertu, który odbędzie się w sobotę, 8 maja i ma na celu wzbudzenie zaufania do szczepionek przeciwko COVID-19.

Książę Filip przed śmiercią zareagował na wywiad Meghan i Harry’ego. Co powiedział?

Meghan Markle i książę Harry na koncercie z Jennifer Lopez

Na wydarzeniu pojawi się również prezydent USA Joe Biden z żoną Jill Biden oraz Kamalą Harris. Meghan i Harry stali się partnerami Global Citizen z inicjatywą Białego Domu „Możemy to zrobić”, mającą na celu zwiększenie zaufania publicznego do szczepionek COVID-19 przy jednoczesnym wzmocnieniu podstawowych środków zapobiegawczych, takich jak noszenie masek i dystans społeczny.

Koncert poprowadzi Selena Gomez, pojawi się wiele światowych gwiazd, takich jak Ben Affleck, Chrissy Teigen, David Letterman, Gayle King, Jimmy Kimmel. Na scenie wystąpi m.in. Jennifer Lopez i Foo Fighters.

Piers Morgan obrażał Meghan Markle. Teraz ujawnił SZOKUJĄCE wiadomości od rodziny królewskiej

Meghan i Harry mają wygłosić przemówienie dotyczące równego dostępu do szczepień. Podczas wydarzenia, Global Citizen zaapeluje do filantropów i korporacji o przekazanie pieniędzy w celu zaszczepienia pracowników służby zdrowia na całym świecie.

Meghan Markle sfotografowana w Los Angeles z Archiem! Widać ciążowy brzuszek

Dobrze, że angażują się w takie inicjatywy?

Meghan Markle w zielonej sukience

Harry, Meghan Markle/fot. FORUM

Meghan Markle

Meghan Markle fot. Forum, Backgrid USA

Meghan i Harry z synkiem fot. Forum/Reuters

Jennifer Lopez w eleganckiej stylizacji

Jennifer Lopez fot. Forum

Selena Gomez w zimowej stylizacji.

Selena Gomez w zimowej stylizacji. Fot.Forum/Backgrid USA.