Meghan Markle ( 39 l.) pomimo świadomości, że obserwuje ją cały świat oraz sztabu ludzi, którzy dbają o jej wizerunek, nie potrafi uniknąć wpadek. Tym razem jest poważnie, bo była księżna została oskarżona o plagiat.

Meghan Markle szczerze o dniach po urodzeniu Archiego. „Ludzie mówili o mnie rzeczy nieprawdziwe”

Meghan Markle – plagiat

Żona księcia Harry’ego była jednym z mówców na Szczycie Najpotężniejszych Kobiet Nowej Generacji, który został zorganizowany przez grupę Fortune. Była księżna zabrała głos w sprawie narkotyków, jednak internauci natychmiast wychwycili, że wypowiedź Markle padły wcześniej w dokumencie „Dylemat społeczny”, który bije rekordy popularności na Netflixie.

Meghan Markle miała porównać użytkowników mediów społecznościowych do narkomanów, powołując się na analogię nazewnictwa – ang. user. Identyczne słowa wypowiada występujący w netflixowej produkcji wypowiada Edward Tufte.

Są tylko dwie branże, które nazywają swoich klientów ‚użytkownikami ‚: narkotykowa i komputerowa – powiedział „cytowany” przez Markle statystyk.

Przyjaciel Meghan Markle wyznaje, dlaczego już do niej nie dzwoni

Nie tylko silna inspiracja bez podawania źródła znalazła się w ogniu krytyki. W czasie wystąpienia Markle przyznała, że od lat nie korzysta z mediów społecznościowych. Użytkownicy Twittera natychmiast zarzucili Meghan hipokryzję – jako aktorka prowadziła popularnego bloga „The Tig”.

Członkostwo w organizacji, która zajmowała się wydarzeniem to roczny wydatek rzędu 13,5 tys. dolarów. Za jednorazowy udział w szczycie trzeba było zapłacić połowę tej kwoty.

Ogłosili ciążę na jej ślubie. Jak Meghan i Harry zareagowali na to, że księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka?

Warte swojej ceny?

Meghan Markle w swoim domu

Meghan Markle/fot. YouTube/ America’s Got Talent

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce fot. / Backgrid USA / Forum

Meghan Markle i Harry z synem

Meghan Markle i Harry z synem/fot. FORUM

Meghan Markle z księciem Harrym

Meghan Markle z księciem Harrym fot. Backgrid UK / Forum