Meghan Markle (42 l.) planuje wielki powrót na Instagrama. Według doniesień ma zamiar inkasować 1 milion dolarów za 1 post. To się dopiero nazywa biznes.

Ojciec Meghan Markle i „królewska wycieczka po Montecito”

Meghan Markle usunęła prywatne konto na Instagramie, gdy związała się z księciem Harrym. Następnie para była obecna w mediach społecznościowych ze wspólnym profilem Sussexów, który w 2020 roku został dezaktywowany.

Jak donosi brytyjski dziennik The Mirror team Meghan Markle potwierdził, że powraca na Instagram, pod pseudonimem – po prostu @meghan, „Tak, to ona. Wkrótce spodziewajcie się ogłoszenia, że wraca”, wyznał informator w rozmowie z dziennikiem. Profil ten aktualnie obserwuje prawie 90 tysięcy osób. Nie ma na nim jeszcze żadnego postu.

Meghan Markle Instagram

@meghan powraca na Instagram

Wszyscy w Hollywood mówią o nieuchronności wznowienia działalności na Instagramie, „Meghan nigdy nie ukrywała, że chce wrócić na social media„, dodał informator.

Książę Harry znów wybiera się do Anglii bez Meghan Markle

Podobno powrót Meghan do mediów społecznościowych był planowany już wcześniej, ale zawiesiła kampanię w mediach społecznościowych, gdy ona i książę Harry skończyli projekt ze Spotify. Teraz, gdy książę kontynuuje swoje królewskie projekty z Netflix, Meghan też chce dołożyć coś do domowego budżetu. Dokładnie 1 milion dolarów za post.

Fot. MEGA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot.  JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum