Mel B o Victorii Beckham: Wychodziła za scenę i wymiotowała
Choć dziś jest kojarzona głównie z modą i projektowaniem ubrań, zaczynała jako piosenkarka i tancerka. Mowa o Victorii Beckham (40 l.), która kilka, a nawet kilkanaście ładnych lat temu prężyła się w skąpych ciuszkach na scenie u boku Emmy Bunton, Geri Halliwell, Melanie Brown i Melanie Chisholm. Któż z nas nie kojarzy gorącej Posh?
Kiedy girlsband rozpadł się, Viki rozpoczęła karierę solową. Ostatecznie porzuciła tę ścieżkę kariery, dla której musiała wiele poświęcić. Jak wiele?
Mel B była kilka dni temu gościem The Meredith Viera Show. Gwieździe zebrało się na wspomnienia. Obie dziewczyny spodziewały się dzieci, kiedy były w trasie z zespołem w 1998. Victoria, która nosiła wówczas pod sercem Brooklyna, ponoć bardzo ciężko to znosiła:
– Wybiegała za scenę, by po prostu zwymiotować. Pomyślałam: “Boże, jest ciężko”. Moja ciąża była przy tym wyjątkowo łatwa.
Mamy nadzieję, że przy kolejnych ciążach było tylko łatwiej…







[b]gość, 15-09-14, 19:12 napisał(a):[/b]Victoria ma miliony bo ma sławnego i bogatego meża. Gdyby nie David nikt by już jej nie kojarzyłnie. nie masz racji.
a wy napisaliscie tak, zeby bylo, że chodzi o chorobe a nie ciaze
z którą ówczesną Spajsetką się utożsamiałyście???? Ja z Posh właśnie hehehe
wielkie nIC gdyby nie malzonek
[b]gość, 14-09-14, 19:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 17:27 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 13:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 12:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 12:50 napisał(a):[/b]Nie czaję, o co chodzi z tym wybieganiem na scenę w celu wymiotowania, ale cóż, to nie jest pierwszy news Kozaka, którego sensu nie rozumiem.zajdziesz kiedys w ciążę to zrozumiesz….[/quote]Ala ja już w trzech ciążach byłam, jedno dziecko urodziłam, mdłości miałam i wymiotowałam, ale jedynym miejscem, do którego udawałam się w tym celu była toaleta.[/quote]za sceną zapewne też wymiotowała w toalecie, nie technikom na głowe. Czy to tak trudno domyslic sie, ze ktos zrobil pomyslke pisząc w tekscie, ze chodzila wymiotwac “na scene”, zamiast “za scene”?[/quote]Zważywszy na fakt, że na Kozaku jeden błąd goni drugi – nie trudno. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że ten konkretny błąd całkowicie zmienił kontekst zdania – niełatwo.[/quote]Racja. Co mnie jednak dziwi koleżanko, to że raz napisałaś partykułę “nie” z przymiotnikiem poprawnie, raz z błędem. Oczywiście, nie usprawiedliwiam wcale Kozaka poprzez tę uwagę. Co innego komentarz, co innego artykuł, za którego napisanie otrzymujesz wynagrodzenie.
po cholere se te cycki zrobila…
myslalam,ze chodzi o jej bulimie
[b]gość, 14-09-14, 18:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 13:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 13:04 napisał(a):[/b]pamietam jak byłam zafascynowana Spice Girl ! Razem z innymi dziewczynami bawiłyśmy się w zespół i musiałam być Emmą hahaha Bo też taka pulchniejsza blondi byłam 😛 Ale się wściekałam bo najbardziej lubiłam Viktorię.Hihihi ja też z koleżankami tak sie bawiłam ale wlasnie pi warunkach byłam viki. Pizdrawiam[/quote]Ja byłam Emma bo w wieku 6 lat ja lubiłam najbardziej.[/quote]Achacha ja też się tak bawiłam z koleżankami ale ja była mzawsze liderką a więc Geri 🙂
Victoria ma miliony bo ma sławnego i bogatego meża. Gdyby nie David nikt by już jej nie kojarzył
Victoria ustawiła się z nich najlepiej
Najpierw była pulchna a potem przyszła bulimia i anoreksja jej sisters które do tej pory jej nie opuściły
[b]gość, 14-09-14, 13:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 13:04 napisał(a):[/b]pamietam jak byłam zafascynowana Spice Girl ! Razem z innymi dziewczynami bawiłyśmy się w zespół i musiałam być Emmą hahaha Bo też taka pulchniejsza blondi byłam 😛 Ale się wściekałam bo najbardziej lubiłam Viktorię.Hihihi ja też z koleżankami tak sie bawiłam ale wlasnie pi warunkach byłam viki. Pizdrawiam[/quote]Ja byłam Emma bo w wieku 6 lat ja lubiłam najbardziej.
[b]gość, 14-09-14, 20:11 napisał(a):[/b]Najpierw była pulchna a potem przyszła bulimia i anoreksja jej sisters które do tej pory jej nie opuściłyNiby na ktorym za starych zdjęć widać pulchnosc?
Obejrzałam stare piosenki spice girls i w sumie Victoria była wtedy najładniejsza, ale śpiewała najmniej, rzadko sama. Nie przepadam za obecnym stylem VB, za ostry dla mnie, wolałam ją z czasów zespołu Z 5 najładniejszy głos miała Emma, a najciekawszy Mel C. Dziwię się, że to nie te dwie zrobiły potem największe kariery, a Geri z głosem średnim, ale może bardziej przebojową naturą.
TAKIE KURWISZONY.. :d
Nie wiem co w tym dziwnego, artyści też mają swoje zobowiązania, jak nie wystąpią płacą kare więc wolą wystąpić, kwestia priorytetów życiowych i możliwości finansowych, a co do niej i komentarzy poniżej to fakt, Victoria to kompletne beztalencie na poziomie Kim K.
[b]gość, 14-09-14, 17:27 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 13:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 12:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 12:50 napisał(a):[/b]Nie czaję, o co chodzi z tym wybieganiem na scenę w celu wymiotowania, ale cóż, to nie jest pierwszy news Kozaka, którego sensu nie rozumiem.zajdziesz kiedys w ciążę to zrozumiesz….[/quote]Ala ja już w trzech ciążach byłam, jedno dziecko urodziłam, mdłości miałam i wymiotowałam, ale jedynym miejscem, do którego udawałam się w tym celu była toaleta.[/quote]za sceną zapewne też wymiotowała w toalecie, nie technikom na głowe. Czy to tak trudno domyslic sie, ze ktos zrobil pomyslke pisząc w tekscie, ze chodzila wymiotwac “na scene”, zamiast “za scene”?[/quote]Zważywszy na fakt, że na Kozaku jeden błąd goni drugi – nie trudno. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że ten konkretny błąd całkowicie zmienił kontekst zdania – niełatwo.
Gęsi była piękna
[b]gość, 14-09-14, 12:41 napisał(a):[/b]Victoria to beztalencieTez bym chcial byc takim beztalenciem z milionami na koncie za rzeczy ktorych niby nie potrafie, jak spiewanie czy projektowanie.
Gęsi była piękna
Za scenę! Nie na scenę! Ludzie czytajcie ze zrozumieniem 🙂
[b]gość, 14-09-14, 13:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 12:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 12:50 napisał(a):[/b]Nie czaję, o co chodzi z tym wybieganiem na scenę w celu wymiotowania, ale cóż, to nie jest pierwszy news Kozaka, którego sensu nie rozumiem.zajdziesz kiedys w ciążę to zrozumiesz….[/quote]Ala ja już w trzech ciążach byłam, jedno dziecko urodziłam, mdłości miałam i wymiotowałam, ale jedynym miejscem, do którego udawałam się w tym celu była toaleta.[/quote]za sceną zapewne też wymiotowała w toalecie, nie technikom na głowe. Czy to tak trudno domyslic sie, ze ktos zrobil pomyslke pisząc w tekscie, ze chodzila wymiotwac “na scene”, zamiast “za scene”?
Viktoria zawsze wyglądała jak suchar, jak ona to robi?
[b]gość, 14-09-14, 12:50 napisał(a):[/b]i bardzo dobrze praca wymaga poświęceń a zważywszy że nie umiała śpiewać to się nie dziwięTemu, ze wymiotowala? Bo musiala sie poswiecac bo nie umiala spiewac? Twoj tok rozumowania mnie przeraza.
[b]gość, 14-09-14, 13:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 12:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 12:50 napisał(a):[/b]Nie czaję, o co chodzi z tym wybieganiem na scenę w celu wymiotowania, ale cóż, to nie jest pierwszy news Kozaka, którego sensu nie rozumiem.zajdziesz kiedys w ciążę to zrozumiesz….[/quote]Ala ja już w trzech ciążach byłam, jedno dziecko urodziłam, mdłości miałam i wymiotowałam, ale jedynym miejscem, do którego udawałam się w tym celu była toaleta.[/quote]Ja cie nie p…ę oby twoje dzieci nie odziedziczyły po tobie intelektu..
Jest jeden problem. 1,5 godziny temu w tekscie było napisane: na scenę. Też to czytałam i potwierdzam.
[b]gość, 14-09-14, 12:41 napisał(a):[/b]Victoria to beztalencieTo pochwal ty sie swoimi talentami sieroto
[b]gość, 14-09-14, 12:50 napisał(a):[/b]Nie czaję, o co chodzi z tym wybieganiem na scenę w celu wymiotowania, ale cóż, to nie jest pierwszy news Kozaka, którego sensu nie rozumiem.Może jesteś mało kumata
[b]gość, 14-09-14, 12:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-14, 12:50 napisał(a):[/b]Nie czaję, o co chodzi z tym wybieganiem na scenę w celu wymiotowania, ale cóż, to nie jest pierwszy news Kozaka, którego sensu nie rozumiem.zajdziesz kiedys w ciążę to zrozumiesz….[/quote]Ala ja już w trzech ciążach byłam, jedno dziecko urodziłam, mdłości miałam i wymiotowałam, ale jedynym miejscem, do którego udawałam się w tym celu była toaleta.
[b]gość, 14-09-14, 13:04 napisał(a):[/b]pamietam jak byłam zafascynowana Spice Girl ! Razem z innymi dziewczynami bawiłyśmy się w zespół i musiałam być Emmą hahaha Bo też taka pulchniejsza blondi byłam 😛 Ale się wściekałam bo najbardziej lubiłam Viktorię.Hihihi ja też z koleżankami tak sie bawiłam ale wlasnie pi warunkach byłam viki. Pizdrawiam
ładnie śpiewa
Victoria to beztalencie
pamietam jak byłam zafascynowana Spice Girl ! Razem z innymi dziewczynami bawiłyśmy się w zespół i musiałam być Emmą hahaha Bo też taka pulchniejsza blondi byłam 😛 Ale się wściekałam bo najbardziej lubiłam Viktorię.
[b]gość, 14-09-14, 12:50 napisał(a):[/b]Nie czaję, o co chodzi z tym wybieganiem na scenę w celu wymiotowania, ale cóż, to nie jest pierwszy news Kozaka, którego sensu nie rozumiem.zajdziesz kiedys w ciążę to zrozumiesz….
Dobrze, że wyjęła te przekomiczne sylikony, bo wyglądały jak dwa jabłka wsadzone pod cienką skórę. Koszmar.
i bardzo dobrze praca wymaga poświęceń a zważywszy że nie umiała śpiewać to się nie dziwię
Nie czaję, o co chodzi z tym wybieganiem na scenę w celu wymiotowania, ale cóż, to nie jest pierwszy news Kozaka, którego sensu nie rozumiem.