Melania Trump bez obstawy męża (FOTO)
Donald Trump zawsze lubił otaczać się pięknymi kobietami. Swoją pierwszą żonę, która usilnie próbowała zatrzymać czas, wymienił na młodszy model, modelkę Melanie Trump, z którą ma synka.
Patrząc na jego wybrankę nie ma co się dziwić, że to ona przyciąga uwagę, gdy tylko para pojawia się w zasięgu fleszy paparazzi.
Tym razem, Melanie zostawiła swojego męża w domu i sama wybrała się na pokaz charytatywny Dressed to Kilt.
Musimy przyznać, że jej nogi świetnie prezentują się na czerwonym dywanie.
spoko spoko
ladna babka, ale zdjecia wyjatkowo kiepskie
mi sie podoba
PRZEPIEKNA szkoda ze nienaturalnie
moze zajmuje sie w tym czasie jej nastepczynia
a co ja wróżka?
ej, to jego trzecia żona?!nie druga, chyba;))
ile operacji?!
Ładnie nawet wygląda
nogi jak zapałki, patyki, gdyby miala czerwone lakierki 🙂 to jak bocianowa by wygladała + biala bawelniana krotka halka ala
ma takie nienaturalne nogi…
gość, 07-04-10, 12:37 napisał(a):Ludzie sie zmieniaja…zachowanie sie czlowieka nie jest statystyczne, lecz dynamiczne, tj.podlegajace w miarę upływu czasu zmianom…;przemiany spoleczno-kulturowe wywieraja znaczny wplyw na styl zycia czlowieka, a wiec i na przezycia uczuciowe i zachowanie, dynamika zycia, ot ciekawostka dotyczy kazdego znasnie dotyczy kazdego, niektorzy sie nie zmieniaja, to co napisalas dotyczy czlowieka, ktory sie rozwija
gość, 07-04-10, 16:09 napisał(a):ej, to jego trzecia żona?!nie druga, chyba;))trzecia, trzecia (albo i czwarta;P swoja droga ten facet oprocz kasy chyba nie ma nic (nawet wlosow)
gość, 07-04-10, 04:26 napisał(a):nogi jak nogi…owszem widzielismy lepsze!!!!!!!!!!
Ludzie sie zmieniaja…zachowanie sie czlowieka nie jest statystyczne, lecz dynamiczne, tj.podlegajace w miarę upływu czasu zmianom…;przemiany spoleczno-kulturowe wywieraja znaczny wplyw na styl zycia czlowieka, a wiec i na przezycia uczuciowe i zachowanie, dynamika zycia, ot ciekawostka dotyczy kazdego znas
przeciez to juz tez stara baba po wielu operacjach, co ma sie dziad przejmowac, juz mu sie pewnie nowa marzy
Stary dziad,rudy,łysiejący,tłusty tyle tylko ,że z obrzydliwa kasą!I proste,że laski polecą na takiego……..To sie nazywa zeszmacenie!!!!!
tuning twarzy,tuning ciala.
paskudna baba po stu operacjach
Ale kobieta…. Pomarzyc!
nogi jak nogi…
jak ona moze z tym starych oblechą