Melania Trump, rozbierając się do sesji dla magazynu „GQ” obywającej się na pokładzie prywatnego samolotu przyszłego prezydenta, nie mogła nawet przypuszczać, że nagie zdjęcia doprowadzą ją ąż do Białego Domu. Być może kontrowersyjna pierwsza dama będzie musiała zmierzyć się z nową rolą.

Melania Trump pojawiła się w dwóch kreacjach przed Białym Domem. Z jednej internauci mają ubaw(ZDJĘCIA)

Donald Trump nominowany do Nobla

Świat obiegła dziś wiadomość, że amerykański prezydent został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. Kandydaturę słynącego z mocnej opalenizny prezydenta zgłosił norweski poseł Christian Tybring-Gjedde. Wcześniej ten sam poseł zgłaszał Donalda Trumpa, argumentując swój wybór doprowadzeniem do spotkania amerykańskiego przywódcy z Kim Dzong Unem.

Donald i Melania Trump robią sobie zdjęcia przed pomnikiem Jana Pawła II, a ludzie protestują

Zdaniem inicjatora pomysłu Donald Trump zrobił więcej na rzecz światowego pokoju niż jakikolwiek inny polityk, który otrzymał w przeszłości nagrodę. W uzasadnieniu wskazał na zasługi Trumpa dążące do porozumienia pomiędzy Izraelem a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi.

Christian Tybring-Gjedde odniósł się do uhonorowania nagrodą w 2009 roku Baracka Obamy.

Barack Obama nie zrobił nic – powiedział norweski polityk.

Melania Trump w płaszczu Victorii Beckham świętuje Dzień Ziemi

Zgadzacie się z taką opinią?

Melania Trump na konferencji Republianów

Melania Trump na konferencji Republianów. Fot. JONATHAN ERNST / Reuters / Forum

Donald Trump i Melania Trump z synem Barronem

Donald Trump i Melania Trump z synem Barronem fot. Reuters / Forum

Donald Trump i Melania Trump

Donald Trump i Melania Trump fot. Reuters / Forum

Sonda

poll-violet

Której lepiej w żółtej kreacji?

1

Małgorzata Rozenek

42-letnia prowadząca "Projekt Lady" pojawiła się w finałowym odcinku w kanarkowej kreacji z trenem. Choć sukienkę trudno nazwać elegancką, to z pewnością była niezwykle efektowna. Żółty kolor podkreślał opaleniznę prezenterki i sprawiał, że nie można było obok niej przejść obojętnie.

2
Melania Trump

Melania Trump

W podobnej stylistyce utrzymana była peleryna wówczas 49-letniej Melanii Trump, którą wybrała na spotkanie z królową Elżbietą II podczas szczytu NATO w 2019 roku. Żółty płaszcz Valentino zwracał uwagę efektownymi rękawami, które szczególnie upodobała sobie pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Melania Trump postawiła na barwy dopełniające i do żółtego okrycia dobrała fioletowe szpilki Louboutin i top w tym samym kolorze, który wystawał spod efektownego płaszcza.