To dopiero rzadki widok! Melinda French Gates (59 l.) przyprowadziła na kolację do Białego Domu swojego syna Rory’ego (25 l.).

Słynna filantropka pojawiła się podczas tej wyjątkowej okazji, idąc pod ramię z Rorym. Kolacja zorganizowana na cześć prezydenta Kenii zgromadziła nie tylko parę prezydencją, ale też takie osobistości jak: Barack Obama, Bill Clinton z Hilary Clinton, Kamala Harris z mężem Dougiem Emhoffem, sekretarz stanu Anthony Blinken z żoną czy Sean Penn z Ann Lee.

Bill Gates na już nową ukochaną

Melinda French Gates wybrała na tę okazję długą do ziemi suknię w kwiaty, którą zestawiła z żółtą mini torebką Lady Dior i paszminą w tym samym kolorze. Rory miał na sobie klasyczny garnitur.

Melinda Gates

Jak wygląda Rory Gates?

Melina Gates, która rozwiodła się z Billem Gatesem (68 l.), rozstała się niedawno z byłym reporterem Fox News Jonem Du Pre. I znów jest singielką.

French Gates pojawiła się na kolacji w Białym Domy prawie 2 tygodnie po szokującym ogłoszeniu, że odeszła z Fundacji Gatesów. Jej odejście było równoważne z 12,5 miliardami dolarów na założenie własnej organizacji filantropijnej.

Zgodnie z warunkami mojej umowy z Billem, opuszczając fundację, będę miała dodatkowe 12,5 miliarda dolarów, które mogę przeznaczyć na pracę na rzecz kobiet i rodzin, napisała Melinda Gates na plarformie X.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: