Śmierć Kacpra Tekielego, męża Justyny Kowalczyk, wywołała ogromne poruszenie nie tylko w Polsce. Głosy wsparcia dla znanej polskiej biegaczki narciarskiej płyną nawet z Norwegii. Dowodem na to jest reakcja jej rywalki, Marit Bjoergen. Norwegowie skontaktowali się również z menedżerką Kowalczyk, która wydała oświadczenie dotyczące śmierci Tekielego.

Justyna Kowalczyk ujawnia ostatnią wiadomość do męża i jego ostatnie zdjęcie!

„Niezwykle smutna wiadomość. Składam najszczersze kondolencje Justynie i jej rodzinie w tej chwili żalu i straty” – przekazała Marit Bjoergen w norweskim dzienniku „Dagbladet”. Dziennikarze tej gazety podjęli również próbę skontaktowania się z obozem Kowalczyk. Ich starania przyniosły efekt w postaci krótkiej rozmowy z menedżerką biegaczki. Małgorzata Ziemba, menedżerka Kowalczyk, w skrócie przedstawiła oficjalne stanowisko dotyczące tragedii w Alpach.

Menedżerka Justyny Kowalczyk nie komentuje śmierci

„Niestety, to prawda. W tej chwili nie będziemy wydawać żadnego oświadczenia w sprawie śmierci” – powiedziała menedżerka Kowalczyk.

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż za Kacpra Tekielego we wrześniu 2020 roku, a krótko po tym na świat przyszedł ich syn, Hugo.