Anna i Robert Lewandowscy niedawno, po długiej nieobecności w Polsce, przylecieli do Warszawy. Głównie w celach zawodowych, ale też żeby spotkać się z rodziną i znajomymi. Teraz mają nieco więcej wolnego czasu i wraz z Klarą i Laurą wybrali się na wakacje.

RAJSKIE wakacje Anny Lewandowskiej – bawiące się dzieci, luksusowy apartament i mocna opalenizna trenerki (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska o nieudanej randce z Robertem

Choć Lewandowscy wybrali się na krótki urlop, to Anna Lewandowska nie do końca ma czas na odpoczynek. Nadal prowadzi swoje treningowe wyzwanie, a także publikuje jadłospisy. A do tego wszystkiego, musi mieć oko na swoje córki.

Mimo to znalazła chwilę na randkę z mężem i spotkanie ze znajomymi. I choć trenerka wystroiła się na wieczór, to plany nieco się zmieniły. Najpierw dzieci dały o sobie znać, a później zmęczenie. Współczujecie jej takiego wyjazdu?

Najpierw LIVE z moim mężem, a potem rodzice mieli „wychodne”. To miała być randka z mężem i spotkanie ze znajomymi. Włos zrobiony, szybki makeup, fajna kiecka, gotowi do wyjścia i nagle naszym dzieciom przypomniało się, że chcą zostać z nami. Kiedy już zasnęły udało nam się wyjść, ale po 3 godzinach moim marzeniem okazała się nie impreza, tylko odpoczynek, łóżko i spanie. Normalnie imprezka „pełną parą” – żartowała Lewandowska.

https://www.instagram.com/p/CCacjwGBJjL/

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska pokazała MAGICZNY ogród swojej mamy

Profesjonalna stylistka ocenia ubiór Anny Lewandowskiej: „Modowa WPADKA”

Lewandowscy z wynikiem 500 mln zł. majątku – na czym dorobili się takich pieniędzy?

https://www.instagram.com/p/CCWZeyuBYBl/

https://www.instagram.com/p/CCVn4GWho1I/