Anna i Robert Lewandowscy niedawno, po długiej nieobecności w Polsce, przylecieli do Warszawy. Głównie w celach zawodowych, ale też żeby spotkać się z rodziną i znajomymi. Teraz mają nieco więcej wolnego czasu i wraz z Klarą i Laurą wybrali się na wakacje.

RAJSKIE wakacje Anny Lewandowskiej – bawiące się dzieci, luksusowy apartament i mocna opalenizna trenerki (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska o nieudanej randce z Robertem

Choć Lewandowscy wybrali się na krótki urlop, to Anna Lewandowska nie do końca ma czas na odpoczynek. Nadal prowadzi swoje treningowe wyzwanie, a także publikuje jadłospisy. A do tego wszystkiego, musi mieć oko na swoje córki.

Mimo to znalazła chwilę na randkę z mężem i spotkanie ze znajomymi. I choć trenerka wystroiła się na wieczór, to plany nieco się zmieniły. Najpierw dzieci dały o sobie znać, a później zmęczenie. Współczujecie jej takiego wyjazdu?

Najpierw LIVE z moim mężem, a potem rodzice mieli „wychodne”. To miała być randka z mężem i spotkanie ze znajomymi. Włos zrobiony, szybki makeup, fajna kiecka, gotowi do wyjścia i nagle naszym dzieciom przypomniało się, że chcą zostać z nami. Kiedy już zasnęły udało nam się wyjść, ale po 3 godzinach moim marzeniem okazała się nie impreza, tylko odpoczynek, łóżko i spanie. Normalnie imprezka „pełną parą” – żartowała Lewandowska.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska pokazała MAGICZNY ogród swojej mamy

Profesjonalna stylistka ocenia ubiór Anny Lewandowskiej: „Modowa WPADKA”

Lewandowscy z wynikiem 500 mln zł. majątku – na czym dorobili się takich pieniędzy?

View this post on Instagram

Tomorrow training at 18.30 LIVE👊 with my husband @_rl9 let me know in the comment if you will join us! #Fighterchallenge ghterchallenge day 1️⃣1️⃣ tomorrow! __________________________ WRZUCAM OBIECANY JADŁOSPIS NA JUTRO. 😊 To, czemu poświęcasz najwięcej uwagi zaprocentuje w przyszłości. Dlatego znajdź w ciągu dnia krótką chwilę dla siebie i rób to, co sprawia Ci przyjemność🙏 Dziś stawiam na ODPOCZYNEK, cieszę się rodziną, zdrowiem, słońcem🥰 ale OCZYWIŚCIE nie omijam treningów z naszego Wyzwania #FighterChallenge. Dla mnie, jako sportowca, trening to stały punkt każdego wyjazdu. To też mnie relaksuje (o ile dzieci pozwolą 🤫dlatego często ćwiczę rano jak jeszcze śpią). Tym samym, już jutro zapraszam Was na LIVE TRENING, na którym będę trenować z moim mężem @_rl9 o godzinie 18:30. Daj mi znać w KOMENTARZU, czy będziesz z nami jutro. PS. Żona w roli trenera – to będzie ciekawe doświadczenie dla nas obojga😇🙈❤️ ____ #annalewandowska #RAL #healthyteam #FIGHTERCHALLENGE #motivation #EXCERCISES #dietandtrainingbyann #workout #lewawracadoformy

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

View this post on Instagram

Aaaaaaaa➡️ IDZIEMY JAK BURZA 💥 @supermenu_by_anna_lewandowska CO TYDZIEŃ NOWE MIASTA. Mam dla Was SuperWiadomość! Już od najbliższego piątku rozpoczynamy dostawy do kolejnych miast: ➡️#BielskoBiała ➡️#Częstochowa ➡️#JeleniaGóra ➡️ #Wałbrzych ➡️#Świdnica ➡️#Opole ➡️#Brzeg ➡️#Słupsk ➡️#Kołobrzeg ➡️#Koszalin ➡️#Elbląg ➡️#CzechowiceDziedzice oraz ➡️#GorzówWielkopolski To aż 13 nowych miast i ich okolic do których dotrzemy z @SuperMenu_by_Anna_Lewandowska! Już dzisiaj od godziny 14.00 możesz zamówić swoją dietę, a od piątku zacząć swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem! ❤️Duma mnie rozpiera, że z tygodnia na tydzień przybywa nowych miejsc❤️, w których możecie jeść posiłki przygotowane według mojej filozofii żywienia. Do dzieła!❗ Trzymam kciuki za Was!❗ ❤️ #SuperMenu #SuperTy #cateringdietetyczny #healthyfood #bielskobiala #czestochowa #jeleniagora #walbrzych #swidnica #opole #brzeg #slupsk #kolobrzeg #koszalin #elblag #czechowicedziedzice #SuperMenu

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on