Michał Baryza zamieścił wzruszający wpis na swoim Instagramie. Żegna się w nim z babcią.

Polka wygrała niemieckie Top Model. Heidi Klum jest zachwycona jej urodą!

Michał Baryza żegna babcie

Michał Baryza znany z programu Top Model wstawił wzruszające zdjęcie z babcią ze szpitala. Uczestnik programu pożegnał ukochaną babcię w długim wpisie. Wygląda na to, że jej stan zdrowia cały czas się pogarsza.

Michał Baryza łapie PÓŁNAGĄ kobietę za pupę! Fani: Soft PORNO!

Bez Ciebie to jak życie bez serca 💔
Mimo, tak wielu przeciwności, ostatnia umarła w Nas nadzieja. Nadzieja, którą miałaś przez całe swoje życie. Dziękuję Ci za wszystko, czego mogłem się od Ciebie nauczyć.
Dziękuję za uprzejmość. Dziękuję za gościnność, dla każdego człowieka – czytamy pod zdjęciem.

Michał dziękuje babci. Niestety wygląda na to, że to ostatnia szansa na pożegnanie ukochanego członka rodziny:

Dziękuję, że byłaś. Dziękuję, że jesteś. Bądź zawsze. Pewnie już przeczytałaś 😞 Kochamy Cię ’’ Jak wygląda księżyc, którego nie widać? Jak wyglada słońce, które nie świeci. Po co to wszystko malują dzieci? Jak pozbierać myśli, które się porozpadały? Dlaczego to Nas anioły nie zabrały? Czy życie i matematyka to jakaś logika? Zawsze było tak, wstawał dzień, a wraz z nim Ty. Słońce, deszcz, burze, mgły, – ważne, że byliśmy My. Teraz już nie ma Nas, tak zadecydował czas.

11.07.2019 godzina 8:45 Twoje serce zaciśnięte jak pięść. Przyszedł Twój i Nasz, życia kres (…) – brzmi podpis.

Wiele znanych gwiazd komentuje zdjęcie:

Michalina Manios z Top Model przeszła OGROMNĄ metamorfozę  trudno ją poznać

Trzymaj się Michal – napisała Grażyna Wolszczak.

Bardzo mi przykro – komentuje Joanna Krupa.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bez Ciebie to jak życie bez serca 💔 Mimo, tak wielu przeciwności, ostatnia umarła w Nas nadzieja. Nadzieja, którą miałaś przez całe swoje życie. Dziękuję Ci za wszystko, czego mogłem się od Ciebie nauczyć. Dziękuję za uprzejmość. Dziękuję za gościnność, dla każdego człowieka. Dziękuję, że byłaś. Dziękuję, że jesteś. Bądź zawsze. Pewnie już przeczytałaś 😞 Kochamy Cię ’’ Jak wygląda księżyc, którego nie widać? Jak wyglada słońce, które nie świeci. Po co to wszystko malują dzieci? Jak pozbierać myśli, które się porozpadały? Dlaczego to Nas anioły nie zabrały? Czy życie i matematyka to jakaś logika? Zawsze było tak, wstawał dzień, a wraz z nim Ty. Słońce, deszcz, burze, mgły, - ważne, że byliśmy My. Teraz już nie ma Nas, tak zadecydował czas. 11.07.2019 godzina 8:45 Twoje serce zaciśnięte jak pięść. Przyszedł Twój i Nasz, życia kres. Nas zabijała bezsilność, Ciebie zabijał rak. Jak wrócić do życia, kiedy sił Nam brak? Ty wiesz już o Nas wszystko, my o Tobie teraz nic. Pozwól nam jeszcze razem ze sobą żyć. Basia, tak Cię każdy wspomina. Traktowałaś każdego jakby to była rodzina. Łzy, smutek, łkanie. Twoje serce i skromność na zawsze w pamięci zostanie. Spoczywaj w pokoju kochana Babciu. Nadal nie mogę w to uwierzyć, że nie ma Ciebie tu.

Post udostępniony przez Michał Baryza (@michalbaryza)

Wyświetl ten post na Instagramie.

#model #man #topmodel

Post udostępniony przez Michał Baryza (@michalbaryza)