Michał Kassin to tancerz klasy „S”, który na co dzień występuje na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Niedawno mieliśmy okazję oglądać go w parze z Roksaną Węgiel w 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Pod jego opiekuńczymi skrzydłami Roxie z każdym kolejnym występem rozkwitała na parkiecie i para szybko awansowała na ulubieńców jury, w szczególności Iwony Pavlović. Choć ostatecznie Roxie i Michał nie wygrali, zyskali ogromną sympatię widzów. Przez pewien czas internauci plotkowali nawet, czy 19-letnia piosenkarka nie zakocha się w swoim instruktorze, a ci bardziej złośliwi sugerowali, że jej ukochany Kevin Mglej niewątpliwie jest zazdrosny o przystojnego tancerza.

Wiadomo już, z kim zatańczy Roxie Węgiel?! Oj, Kevin będzie zazdrosny…

Podczas jednego z odcinków programu, tancerz wyjawił, że jest szczęśliwie zakochany, kładąc kres plotkom o jego potencjalnym romansie z Roxie. Nie zdradził jednak wówczas, kto zajął specjalne miejsce w jego sercu. Krótko po finale „TzG” Michał Kassin zdecydował się zrobić coming out i podzielić swoim szczęściem z obserwatorami na Instagramie, publikując zdjęcie ze swoim partnerem.

Michał Kassin debiutuje z chłopakiem na ściance! Ładna z nich para? (FOTO)

Michał Kassin o swoim coming oucie. Zdradza, dlaczego zrobił to dopiero po finale „Tańca z Gwiazdami”

Teraz Michał Kassin i jego ukochany, Jakub Pursa zadebiutowali razem na ściance w ramach imprezy urodzinowej Pudelka – Pudelek Pink Party. Udzielili też wywiadu, w którym zdradzili, dlaczego zwlekali z ujawnieniem swojej relacji światu. Okazuje się, że głównym powodem był „Taniec z Gwiazdami” – Kassin nie chciał, by informacja o jego związku wpłynęła negatywnie na głosowanie widzów i jego występy z Roksaną:

Długo zwlekaliśmy z tym momentem, bo baliśmy się, że ta informacja może wpłynąć jakkolwiek na głosowanie widzów, jeżeli chodzi o udział Michała i Roksany w „Tańcu z Gwiazdami” – mówił ukochany Kassina, a tancerz dodał: Chciałem zaczekać, aż skończy się program, bo wiadomo, że to jest temat kontrowersyjny, nie każdy jest tolerancyjny i nie wiedziałem, jak to może wpłynąć na odbiór nas, jako uczestników „Tańca z Gwiazdami”.

Michał Kassin wyznał, kto skradł jego serce! Partner taneczny Roxie Węgiel zaskoczył fanów!

pasekkozak

scena z: Jakub Pursa, Michał Kassin, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Jakub Pursa, Michał Kassin, fot. Podlewski/AKPA

Na zdj.: Jakub Pursa, Michał Kassin, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Michał Kassin, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, Michał Kassin, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA