Michał Szpak MOCNO skomentował sukces Margaret na MTV EMA!
MTV EMA 2018 już za nami – 4 listopada odbyła się wielkie muzyczne wydarzenie, w którym wzięła udział Margaret. Tuż obok niej na czerwonym dywanie były obecne zagraniczne gwiazd: Lindsay Lohan, Janet Jackson, Camila Cabello, czy nawet David Guetta.
Margaret na MTV EMA wyglądała LEPIEJ niż zagraniczne gwiazdy? (ZDJĘCIA)
Sukces Margaret skomentował Michał Szpak na swoim Instagramie słowami:
So fucking HOT Star
– napisał Michał.
Jeszcze niedawno pojawiały się głosy, że Szpak i Margaret nie darzą się uczuciem, co więcej są największymi rywalami. Widać, to była tylko plotka 😉
Margaret śpiewa bardzo słabiutko, jej nagrania to efekt przeróbek w studio. Ale trzeba przyznać, że rzeczywiście na tym czerwonym dywanie prezentowała się pięknie. Pierwszy raz jej strój mi się podoba. A Michała uwielbiam! Śpiewa i wygląda zawsze obłędnie!!!
Często jestem za granicą i równie często słyszę w tamtejszych stacjach radiowych piosenki Margaret…. Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, Malta… A w Grecji to co chwilę… Jestem naprawdę zaskoczona!!!
Niby słaby głosik , może i tak jednak liczy się to że potrafi się pokazać , jest ciekawa i kreatywna , jej kawałki są bardzo dobre dla ludzi z różnych krajów. Skoro jest taka beznadziejna to niby dla czego wygrała to np. z Dawidem Podsiadło lub Natalią Nykiel. Moim zdaniem wyróżnia się z tłumu i fajnie jest zobaczyć polkę wśród takich sławnych gwiazd z całego świata.
Obydwoje do dupy
ludzie ta magaret nie umie spiewac nie raz polazala na realu ze jest downem i spiewa jak kupa
Cóż rihanna,nicky minaj i margaret-poziom żenady ten sam więc nie dziwota,że się podoba. Amerykanie nigdy mądrzy nie byli
Jest sympatyczną dziewczynką ze slabiutkim glosem.Bylam z corcią na jej koncercie,strasznie się męczyła śpiewając.
A w czym lepsza jest od niej taka Gaga czy inne wielkie “gwiazdy”. Ja ją lubię, bo przynajmniej nie słyszę, że śpiewa polka.
Ona jest sympatyczna,fajna dziewczyna, ale piosenkarka z niej kiepska
gość, 05-11-18, 16:06 napisał(a):ludzie ta magaret nie umie spiewac nie raz polazala na realu ze jest downem i spiewa jak kupaCzyli standardowo jak, większość gwiazdek w USA, a i tak robią wielką karierę.
No fakt, zgadzam się z przedmówcą, że śpiewać ona nie potrafi. Jednak sprzedaje się całościowo jako produkt. Chwytliwe, komercyjne kawałki i ma odbiorców.
Jaki to sukces niby wielki?