Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska poznali się w 2019 roku. Wkrótce okazało się, że para spodziewa się dziecka – urodził im się syn Falco Amadeus. W czasie pandemii wzięli ślub, a we wrześniu tego roku odnowili przysięgę małżeńską w dniu 50 urodzin wokalisty.

Michał Wiśniewski na randkę z Polą przyprowadził przyjaciela aktora: „Wziąłem sobie przyzwoitkę”

Michał Wiśniewski wspomina pierwsze randki z piątą żoną Polą

Jakiś czas temu małżeństwo postanowiło zadebiutować z własnym programem na YouTubie „Pan i Pani W.”, a w pierwszym odcinku opowiedzieli o swojej pierwszej randce, na którą Michał Wiśniewski zabrał „przyzwoitkę”. Para poznała się za pośrednictwem Tindera, a piosenkarz początkowo ukrywał się pod nickiem Falco, prezentując na portalu randkowym niewyraźne, czarno-białe zdjęcie. Ostatecznie na jednej randce się nie skończyło, a Michał i Pola poczuli do siebie miętę. Randkowanie było dla nich jednak problemem, ponieważ chcąc uniknąć rozgłosu, musieli ukrywać swój związek i spotykać się w tajemnicy:

Długo ukrywaliśmy naszą znajomość, bo po pierwsze nie wiedzieliśmy, co z tego będzie, a po drugie, Pola bardzo ceniła sobie prywatność – powiedział Wiśniewski.

Z kolei Pola przyznała, że brakowało jej możliwości zwyczajnego trzymania się za ręce czy chodzenia w miejsca publiczne. Zamiast tego, para spotykała się w wynajmowanych mieszkaniach:

Ukrywaliśmy się i nie mieliśmy swoich miejsc. Każde wyjście obarczone było tym, że ktoś patrzy. Ubolewałam, że nie możemy chodzić za rękę, a ty jesteś ciągle w kapturze. Na Tinderze nie szukałam ani męża, ani romansu, tylko towarzystwa. Pamiętam, jak umówiliśmy się w wynajętym 30-metrowym mieszkaniu i to było takie przykre.

Ostatecznie, znużeni ciągłym ukrywaniem się postanowili zamieszkać razem:

Stwierdziliśmy wtedy, że jesteśmy za starzy, by się chować, ukrywać i spotykać po kątach. Stwierdziliśmy, że nie możemy tak dłużej. A poznamy się najlepiej, gdy zamieszkamy razem.

Słodko?

Michał Wiśniewski wziął ślub z Polą! Pokazali zdjęcia z wesela