Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie poruszające nagranie, w którym zwraca się do Polaków z pilną prośbą o pomoc. Okazuje się, że jego mama Grażyna Wiśniewska trafiła do jednego z warszawskich szpitali, gdzie walczy o życie.

Kolejna ciężka choroba grozi Michałowi Wiśniewskiemu

Michał Wiśniewski błaga o pomoc. Potrzebna jest krew dla jego mamy

Lider Ich Troje ze łzami w oczach zwrócił się do internautów prosząc o krew dla Pani Grażyny, której zaczyna brakować w szpitalach. Gwiazdor wyznał, że początkowo nie chciał dzielić się trudną sytuacją w mediach społecznościowych, jednak zmusiła go do tego sytuacja:

Proszę państwa, troszeczkę mnie też dopadła potrzeba, dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi 0 RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona – wyznał łamiącym się głosem.

Następnie dodał, że w szpitalu potrzebna jest każda grupa krwi oraz wyjaśnił jak zostać dawcą:

Można oddawać jakąkolwiek krew, nic się nie zmarnuje. Centrum krwiodawstwa MSWiA w Warszawie ze wskazaniem na Grażynę Wiśniewską. Będę bardzo zobowiązany i nie zapomnę

Miejmy nadzieję, że apel przyniesie oczekiwany skutek, a Pani Grażynie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

IG: m_wisniewski1972

IG: m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski komentuje swoje zwolnienie z Polsatu

pasekkozak