Oj, dostało się naszym celebrytkom.

Magazyn Film opublikował swój doroczny ranking aktorów. Niektórzy dostali wysokie noty, inni utrzymali się na poziomie sprzed roku. Jeszcze inni – tak jak Anna Mucha i Natasza Urbańska, polecieli z hukiem w dół.

Oto co autorzy rankingu (Łukasz Maciejewski i Ola Salwa) napisali o obu aktorkach:

Anna Mucha: Nie ma takiej rzeczy, której nie wiedzielibyśmy na temat Ani (koniecznie Ani, nigdy Anny) Muchy. Codziennie świeże newsy. Gdzie kupuje ciążówki albo co myśli na temat reformy rolnej. Znamy jej przepis na uśmiech, ciążę i wegetarianizm. Jest gay-friendly, kocha futra, ponadto bywa frywolna w ocenach i zaradna w biznesie, czego jeszcze jej trzeba? Być może aktorstwa. Niestety, to co zaprezentowała w \”Och, Karol 2\”, aktorstwem trudno nazwać. Och, Ann: kino to nie \”Taniec z gwiazdami\” – pisze Maciejewski.

Słyszałam kiedyś o aktorce Annie Musze, która grała u Wajdy i Spielberga. Ale zbieżność nazwisk jest chyba przypadkowa, bo teraz widzę celebrytkę, przyszłą hot-mamuśkę, kochającą buty francuskiego szewca i sukienki z sieciówek. I szminki w mocnych kolorach. Och, Karol, jeśli mój komentarz uderzył kogoś prosto w serce, to niech mnie zjedzą pudelki – to Ola Salwa.

Równie słabo wypadła w tegorocznym rankingu Natasza Urbańska:

Uroda, świetne warunki, przyjemny głos. Wszystko niby na swoim miejscu. A jednak ten obrazek wydaje się zbyt perfekcyjny, a Nataszy Urbańskiej brakuje wdzięku i, w co trudno uwierzyć, sex appealu. W \”Bitwie Warszawskiej\” Hoffmana niby zrobiła, co należało. Potańczyła, pośpiewała i była. Na aktorstwo nie starczyło już miejsca. Uroda, warunki, głos. Coś nie tak jest z Nataszą – to pierwszy głos.

I drugi: Nie dziw, że do takiej panienki przybywają ułani, nie tylko pod okienko. Urodziwa Natasza Urbańska w arcyzłym filmie Hoffmana prezentuje się pięknie, jak modelka w obiektywie wspaniałego fotografa. Śpiewa też ładnie. Gorzej, gdy zaczyna grać. A gdy zaczyna śpiewać i grać (\”Rozkwitały pąki białych róż\”), jest tak źle, że miałam ochotę znaleźć się w jarze, obok Jasieńka i kwiatów.

Pozostałe oceny znajdziecie TUTAJ. A TUTAJ znajdziecie oficjalną stronę magazynu Film.

 

\"Miesięcznik\"Miesięcznik

\"Miesięcznik\"Miesięcznik