Miley Cyrus i Liam Hemsworth – to już koniec!
Jeszcze niedawno związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha kwitł. Młoda gwiazda myślała nawet o ślubie. Wszystko wyglądało pięknie. Niestety coś się popsuło.
Jak podają zagraniczne portale, Miley zerwała z ukochanym. Takie plotki pojawiały się już wcześniej, ale zazwyczaj były dementowane. Teraz żadna ze stron nie skomentowała tych doniesień.
Para poznała się na planie filmu The Last Song (Ostatnia piosenka), rok temu. Cyrus twierdziła, że Liam był pierwszą osobą, która spowodowała, że naprawdę chciała być w związku.
i znowu sa ze soba 😀
Szkoda nawet do siebie pasowali;)
Cooooo!!!!!!co wy za głupstwa tu wypisujecie !!Miley jest z Liamem i będzie bo go kochaaa:*i nie rozsiewajcie takich głupich olotek bo to mnie wkurza !!!!!Natalciaa twojaa najjwięększa fannkaa!!.:*:*
…Chyba tylko Miley wie jak jest naprawde … Oby to nie okazało się prawdą … Bo to on spowodował, że Miley uspokoiła się i .. pokazała że potrafi kochać …
taaa jasne plota i tyle wam powiem
cholera jasna czy to zawsze gwiązdy muszą zrywać !!! TO WCALE NIE MILEY ZERWAŁA Z NIM TYLKO ON Z NIĄ !!! WCZORAJ POJAWIŁA SIĘ ŚWIEŻA NOTKA O TYM W INTERNECIE . ! POSZUKAJCIE SOBIE !!!!!!
juz ja kur* pewnie ciagło ! bo wkoncu wiecie po slubiku nie bd musiała byc cnotka ;d
szczerze mówiąc to wiedziałam że to się tak skończy .. szkoda
biedactwo ;]
ojej to starszne co ona teraz biedna zrobi;D haha i bardzo dobrze. on był dla niej za ładny jak każdy chłopak;D
Ona się tylko bawi każdym chłopakiem .. :DWięc to nie jest żadna nowośc !
A ona poczuła, że chce za niego wyjść za mąż xD Hahaha! Śmiech na sali. To było pewne, że to się tak skończy. Według mnie, ten cały ich związek był reklamą filmu xd
Tak to jest w Polsce.Zero szacunku.Niektórzy udowodniają to w komentarzach.Ja też nie lubię Miley, ale przynajmniej ją szanuję, bo MNIE rodzice dobrze wychowali .Żal mi Was :/
A idźcie juz tym dzieckiem. Kurwa do szkoły się uczyć a nie dupę pokazywać za kasę. Dzieki takim dzieciom pedofile tego świata mają luz. Mogą spuszczać sie dowolnie przy jej fotkach i filmach.Dla mnei to chore!!!!Żygać mi się chce jak na to dziecko patrze
gość, 26-08-10, 22:07 napisał(a):To wy jesteście idiotkami. Zazdrościcie jej i tyle…Ma talent, pięknego chłopaka, a to pewnie znowu jakaś bzdura… Miley i Liam zapewne nie wiedzą o tych plotkach, bo to idiotyczne… Wy powinniście się wstydzić wypisując takie bzdury w komentarzach..!(pattinka ściśle mówiąc LECZ SIĘ bo masz nie po kolei we łbie)Kolejna fanka Hanny Montany się odezwała. Dziecko XXI wieku, wie kto to HM a nie potrafi wymienić stolicy własnego kraju:D
To wy jesteście idiotkami. Zazdrościcie jej i tyle…Ma talent, pięknego chłopaka, a to pewnie znowu jakaś bzdura… Miley i Liam zapewne nie wiedzą o tych plotkach, bo to idiotyczne… Wy powinniście się wstydzić wypisując takie bzdury w komentarzach..!(pattinka ściśle mówiąc LECZ SIĘ bo masz nie po kolei we łbie)
ale ma odstajace uszy.. haha
Niech się weźmie za naukę heheh
W tej czarnej kiecce wygląda naprawde bardzo sexownie hehe:)))
Plotka! to , ze zadna stron tego nie skomentowala , moze po prostu dlatego , ze nie maja ochoty wysluchiwac tych bzdur i poswiecac im uwage,nie wiem dlaczego , ale jakos czuje , ze bardzo do siebie pasuja i czemu nie mogli by byc razem i brac slubu , pozniej?ja im zycze szczescia
Pewnie nie wytrzymał z taką idiotką .
Myślę, że to kolejna plotka, to nieprawda.
Dagg, 26-08-10, 17:55 napisał(a):Pewnie nie wytrzymał z taką idiotką .Zapewne tak ;oooo
a wogole to wy wiezycie ze miley sie z nim roztala to jakas kompletna bzdura:P
idiooooooooooooootkaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
I dobrze, że ją zostawił. Niech znajdzie sobie normalną dziewczynę, a nie zarozumiałą pannicę.
Mam jedno pytanie …To , że ona z nim zerwała wydaje się dla was być dziwne , ponieważ ??Wiadome było to , że prędzej czy pózniej on się jej znudzi … gadka o ślubie ??phi … i ludzie w to uwierzyli ??Miley to idiotka ( ładnie mówiąc ) .Biedak z tego Liama , szkoda takiego faceta …
skonczyla sie promocja filmu to zerwali
nie każdy ma tyle szcześcia żeby sie związac z odpowiedną osobą
JAK GO ZDRADZAŁA TO MIAŁ PRAWO JĄ RZUCIĆ!!! TA MILEY NA TO ZASŁUŻYŁA!!! ;/
Pewnie kolejna plotka na ich temat
a tam jeszcze nic nie widadomo ;d może bd nadal razem…
a moooże to kolejna plota na jej temat już nie maja o czym pisać te gazety. niech się zajmują swoim życiem prywatnym;/;/;/ Powinni pisać tylko o sprawach biznesowych itp. a nie o życiu osobistym ciekawe czy oni by chcieli żeby codziennie ktoś ich śledził stał pod domem i pstrykał im zdjęcia… ehh, niestety w tych czasach tak jest.Może kiedyś to się zmieni…:(
szkoda.:( Miley ogólnie wydaje się fajna, może czasami jej odbija i głupstwa plecie.
Nie sądzę.Poczekajmy jeszcze trochę i dowiemy się prawdy.Miley to naprawdę fajna dziewczyna i nie sądźę żeby tak szybko zerwała z chłopakiem.
Kurde, co wy ludzie tak się jej czepiacie? A wy, zakochane po raz pierwszy tak naprawdę nie sądziłyście, że to ,,wielka miłość”? Dajcie jej żyć bo czytając niektóre komentarze mam wrażenie że znalazłam się w świecie zakompleksionych dziewczyn które są najzwyczajniej w świecie zazdrosne.Mam nadzieję, że to tylko plotka.
Szkoda, pasowali do siebie. No ale tylko oni wiedza dlaczego im nie wyszło. Zycze im szczescia , niezależnie czy beda osobno czy razem .
to ja czytalam ze to on ja rzucil
widocznie nie byli dla siebie przeznaczeni 🙂
mam nadzieje ze to prawda
Może to tylko plotka i wcale się nie rozstali.
A ch** mnie to,że sie rozstali 😀 nawet dobrze hah
gość, 26-08-10, 10:37 napisał(a):tak.. “wielka miłość” za młoda jest żeby wiedzieć co to wielka miłośćja się zakochałam w wieku 17 lat ( i od razu wiedzialam) i za kilka miesięcy biorę ślub właśnie z tym, którego wtedy pokochałam. Więc nie mów proszę, że wiedza o ”wielkiej miłości” zalezy od wieku;) ( a mam 26 lat).Pozdrawiam serdecznie
Pewnie teraz znowu zacznie chodzić z kimś z planu i mówić,że ‘nigdy czegoś takiego nie czułam’
Mogę się założyć, że to tylko kolejna, durna plotka. przecież byli w sobie tacy zakochani… Nie, nie mogli się rozstać…
tak.. “wielka miłość” za młoda jest żeby wiedzieć co to wielka miłość
jaka ona pusta…