Miley Cyrus najczęściej wyszukiwana na Yahoo
W mijającym roku królową Yahoo została Miley Cyrus. To jej nazwisko było najczęściej wyszukiwanym na tym portalu.
Cyrus wyprzedziła nawet Kim Kardashian (miejsce 4.) i Lady Gagę (miejsce 5.). Na 7. pozycji znalazła się Megan Fox, na 8. – Justin Bieber.
Użytkownicy portalu najczęściej wyszukiwali hasła związane z wyciekiem ropy w Zatoce Meksykańskiej (1. miejsce) i Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej (numer 2).
to nie oznacza że jest ona sławna i że ma tak dużo fanów. ma ona także antyfanów i bodajże ich jest więcej.
MILEY CYRUS MA WIĘCEJ F ABÓW NIŻ SELENA GOMEZZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja się cieszę ; d
nienawidze jej
OKI MILEY WYSZUKUJĄ PO TO ŻEBY SIĘ Z NIEJ ŁAHAĆ A NIE ŻEBY PODNIECAĆ SIĘ . ONA MYŚLI ŻE JEST WIĘKSZĄ GWIAZDĄOD NP. LADY GAGA , MADONNA, MICHAEL JACKSON CZY RIHANNA . PRZECIEŻ ONA JEST W RANKINGU NA NAJBARDZIEJ PODZIWIANĄ GWIAZDE 😯 A PRZED NIĄ JEST NAWET BIEBER……..
Haah, chcieli sobie popatrzyć na tą świruskę i się pośmiać. 😀
prawdziwą Gwiazdą jest DANIELOS PITA a nie ta picza!!!
Ropa po angielsku jest tak samo jak olej, więc Kozaczkowi, który zajmuje się tylko ploteczkami na temat gwiazd, a nie wydarzeniami globalnymi, po prostu tak się przetłumaczyło słówko “oil”. Gratki, Kozak.
ohydna jest
nie wiem po co ludzie ją wyszukuja,czego chcą się jeszcze o niej dowiedzieć?chyba juz wszystko wiadomo na jej temat hahahado tego brzydka jak noc 0_0
, cyrus do domu kuźwa .. !!!!!!!!!
z wyciekiem oleju ?????????????? wydawało mi sie ze do Zatoki Meksykanskiej wyciekla ropa.
dzieci szukały bo chciały zobaczyć jej nagie fotki
Uważam, że jest fajna. Wszyscy, którzy ją wyzywają, tak naprawdę zazdroszczą jej. Będąc nastolatka została milionerką, a obrażający ją zawistnicy nie maja w życiu nic.
Nie nawidze jej!
nie nawidze dzi*ki kopiarskiej kur*a
a ja ją lubię !
ŻAL…………NIE LUBIE JEJ