Młoda gwiazda wystąpiła wczoraj w programie Ellen DeGeneres. Miley Cyrus opowiadała o przygotowaniach do ślubu z Liamem Hemsworthem.

Od zaręczyn minęło już pół roku. Piosenkarka rozpoczęła więc przygotowania do ceremonii. Przyznała, że nie ma pojęcia, jak wiele decyzji do podjęcia jeszcze przed nią.

– Nie dbam o to, jakiego koloru będą serwetki. Jest zbyt wiele dziwnych szczegółów, żebym zaplanowała je wszystkie. Nie chcę robić zbyt wiele i wariować na tym punkcie – przyznała piosenkarka.

Nie oznacza to jednak, że nie przywiązuje uwagi do detali. Na razie skupia się jednak na przygotowaniu jej ślubnego albumu.

Zależy jej na tym, żeby w dzień ślubu była otoczona przez ludzi, na których jej zależy, którzy naprawdę zechcą tam być. Nie chce czuć się zobligowana wobec kogokolwiek.

– Są plotki, że będę miała czterdzieści siedem ślubów. Otóż nie, będę miała jeden. To będzie mój dzień i będzie on poświęcony tylko dla mnie – powiedziała Miley.

Ellen DeGeneres poradziła młodej gwieździe, żeby wybrała bardzo dobrą piosenkę. Zrobiła jej też wyjątkową niespodziankę.

Jaką? Zobaczcie sami.

Miley Cyrus planuje ślub