Miley Cyrus wystąpiła z Madonną (FOTO+VIDEO)
Głośny duet z ostatnich tygodni? Shakira i Rihanna? Z pewnością tak. Możliwe jednak, że teraz częściej, niż o ich kawałku Can’t remember to forget you, będzie się mówiło o występie Miley Cyrus z Madonną.
Jak już informowaliśmy, Miley dostała własne show w MTV Unplugged. Na pierwszy ogień wykonała wespół z koleżanką z branży utwór Don’t tell me.
Obie gwiazdy wystylizowały się ma miłośniczki muzyki country. Młodsza miała na sobie jeansowy stanik i podarte spodnie, Madonna postawiła na czarny look. Obie podobnie się ruszały i nie trafiały we wszystkie dźwięki.
Jednak nie o muzykę najwyższych lotów tutaj chodzi…
Występ Miley z Madonną znajdziecie tutaj.




I macie spierdalac od Miley to moja boginia a jebany one directom selena sromez maja popierdolone w hujach a MILEY NA CZASIE
Karolina czamarska pisze MILEY KOCHAM NAJBARDZIEJ NA SWIECIE TO MOJA BOGINI WSZECH SWIATA KOCHAM MILEY I JEJ WSZYSTKO NAWET KROCZEI PIERSI CO WAM SIE NIE PODOBA TO SIE SPIERDALAJCIE HAMY MILEY RZADZI
Sama jesteś siksa!
toż to prawie jak matka z córką.. a zachowują sie jak nie powiem co… przecież Miley to śpik dla Madonny… żeby miała jej takie gesty pokazywać
Czepiacie się Miley… a jak Britney się rozbierała i emanowała dupskiem? Aguilera to samo? (Dirrty) itp. w tym samym wieku? Ale teraz szok, bo Miley
Spiewają swoim głosem a nie po remiksie i innych wygładzaczy. Szacun ze tak ładnie zaśpiewały choć nie zmienię zdania że obie są brzydkie
Cyrus siksa jak zwykle rozebrana
miley ma głos jak dzwon, a co do tego kawałka to im nie wyszło..
Madonna nie ma godności
Powiem tak.Madonna zawsze była znana z skandali. Miley ? Znana z Hannah Montana. Trudno jest naprawdę zmienić swój pogląd w stosunku do niej. No bo, jeszcze niedawno tysiące dzieci z plecakami Hannah Montana, piórnikami, zeszytami i innymi gadżetami. A teraz ? Znana z dziwkarstwa,imprezowania, wystawiania języka itd.Naprawdę, szkoda Miley, zapowiadała się na fajną dziewczynę.
Obie obleśne i skończone…
miley wywalony jęzor przyprawia mnie o torsje błeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
gość, 30-01-14, 23:28 napisał(a):Miley powoli wyrasta na gwiazdę światowego formatu i będzie trzeba to zaakceptować czy to się ludziom podoba czy nie. Ona wstrząśnie jeszcze rynkiem muzycznym. W końcu każda z tych wielkich gwiazd muzyki pop jakoś kiedyś zaczynała i Miley nie jest tu wyjątkiem.raczej celebrytkę… znana jest z wywalonego ozora i niefortunnie dobranych ciuchów- to jest dobre, ale na krótka metę- bo takich gotowych na wszystko jest na kopy… zabrać skandale i Cyrus znika…
oglądałam i świetnie Miley śpiewała lepiej niż Madonna
Madonna, ogranij sie!
Straszne gowno
dwie obleśne baby, nie umiem wybrać, która bardziej…
miny kolesi grajacych na gitarach – bezcenne 🙂
Gdzie sie kurwa podzialo stare dobre Mtv Unplugged?……:\'(((
Madonna wygląda przy Miley jak jej babcia
,,Don’t Tell Me” wlasnie przestalo byc jedna z moich ulubionych piosenk.
Nie słucham Madonny ale żeby występować z Cyrus… wiocha.
Wstyd dla krolowej pop.
gość, 30-01-14, 23:14 napisał(a):gość, 30-01-14, 23:06 napisał(a):gość, 30-01-14, 23:01 napisał(a):Kiedys koncerty z cyklu Mtv Unplugged to byla marka, wydarzenie kulturalne.Wystarczy chociaz wspomniec Erica Claptona, Lenny’ego Kravitza czy Nirvane. Te koncerty juz na zawsze zapisaly sie w historii muzyki. Czym jest Mtv Unplugged w 2014 ? No wlasnie – Miley Cyrus?? Przeciez jej numerow nawet nie idzie przerobic na wersje ,,unplugged” bo wszystko to komputery i elektronika! Sam look Miley i jej ,,show” pozostawie bez komentarza. Zal mi natomiast Madonny, ktora jako pop-legenda, artystycznie w chwili obecnej nie ma juz chyba nic do powiedzenia.Co do MTV Unplugged to masz rację, co do Miley to też się zgodzę. A Madonna swego czasu miała duety z Britney (słynne buzi-buzi), panem od Gangdam Style, o którym już nikt nie pamięta… Madonnie ten duet nie zaszkodzi, a Miley nie pomoże…Tez sie zgadzam z przedmowca, Madonnie raczej nie zaszkodzi taki wystep , aczkolwiek z jej statusem i ranga wolalbym ja widziec razem z ambitniejszymi wykonawcami (jak kiedys z Princem, czy Massive Attack). Od paru lat niestety u niej rownia pochyla i wystepy z gwiazdkami sezonu (PSY, czy LMFAO)Czy faktycznie równia pochyła? Na SuperBowl potrzebne było niezłe show, a to LMFAO potrafiło to zrobić. Występ z Psy to natomiast czysto spontaniczna decyzja podjęta btw przez samą Madonne, która jak wiadomo niezbyt często rozwala swoje dobrze wyreżyserowane i ustawione od A do Z show. Weźcie pod uwagę to, że Mad jest już legendą o stabilnej pozycji w muzyce pop. Jej już wszystko jedno. Czy występy z Miley jej uwłacza? Możliwe. Ja jednak uważam, ze dzięki takim akcjom daje ona możliwość wejść młodym choć na chwilę w jej “buty” i poczuć co to jest prawdziwy respekt.
One są do siebie bardzo podobne
Cyrus patrzy się na Madonne jakby miała na tej scenie zedrzeć z niej ubrania i rzucic się na nia.
gość, 30-01-14, 23:56 napisał(a):gość, 30-01-14, 23:28 napisał(a):Miley powoli wyrasta na gwiazdę światowego formatu i będzie trzeba to zaakceptować czy to się ludziom podoba czy nie. Ona wstrząśnie jeszcze rynkiem muzycznym. W końcu każda z tych wielkich gwiazd muzyki pop jakoś kiedyś zaczynała i Miley nie jest tu wyjątkiem.Do światowego formatu poważnej gwiazdy jeszcze sporo jej brakuje (wg mnie na szczęście). Było to widoczne podczas ostatniego rozdania nagród Grammy, ani jednej nominacji… Ale dzięki mediom społecznościowym jest bardzo rozpoznawalną osobą. To trochę jak One Direction, każdy coś kojarzy, sprzedają sporo płyt, ale poważania w branży muzycznej nie mają żadnego.ale będą mieli. poza tym One Direction jest złym przykładem bo to akurat jest boysband i jak wszystkie bandy prędzej czy później się rozpadną i słuch o nich zaginie a Miley jako wokalistka może mieć świetlaną przyszłość.
Straszna zenada niestety
Miley powoli wyrasta na gwiazdę światowego formatu i będzie trzeba to zaakceptować czy to się ludziom podoba czy nie. Ona wstrząśnie jeszcze rynkiem muzycznym. W końcu każda z tych wielkich gwiazd muzyki pop jakoś kiedyś zaczynała i Miley nie jest tu wyjątkiem.
gość, 30-01-14, 23:28 napisał(a):Miley powoli wyrasta na gwiazdę światowego formatu i będzie trzeba to zaakceptować czy to się ludziom podoba czy nie. Ona wstrząśnie jeszcze rynkiem muzycznym. W końcu każda z tych wielkich gwiazd muzyki pop jakoś kiedyś zaczynała i Miley nie jest tu wyjątkiem.Do światowego formatu poważnej gwiazdy jeszcze sporo jej brakuje (wg mnie na szczęście). Było to widoczne podczas ostatniego rozdania nagród Grammy, ani jednej nominacji… Ale dzięki mediom społecznościowym jest bardzo rozpoznawalną osobą. To trochę jak One Direction, każdy coś kojarzy, sprzedają sporo płyt, ale poważania w branży muzycznej nie mają żadnego.
Babcia z wnuczka
gość, 30-01-14, 23:06 napisał(a):gość, 30-01-14, 23:01 napisał(a):Kiedys koncerty z cyklu Mtv Unplugged to byla marka, wydarzenie kulturalne.Wystarczy chociaz wspomniec Erica Claptona, Lenny’ego Kravitza czy Nirvane. Te koncerty juz na zawsze zapisaly sie w historii muzyki. Czym jest Mtv Unplugged w 2014 ? No wlasnie – Miley Cyrus?? Przeciez jej numerow nawet nie idzie przerobic na wersje ,,unplugged” bo wszystko to komputery i elektronika! Sam look Miley i jej ,,show” pozostawie bez komentarza. Zal mi natomiast Madonny, ktora jako pop-legenda, artystycznie w chwili obecnej nie ma juz chyba nic do powiedzenia.Co do MTV Unplugged to masz rację, co do Miley to też się zgodzę. A Madonna swego czasu miała duety z Britney (słynne buzi-buzi), panem od Gangdam Style, o którym już nikt nie pamięta… Madonnie ten duet nie zaszkodzi, a Miley nie pomoże…Tez sie zgadzam z przedmowca, Madonnie raczej nie zaszkodzi taki wystep , aczkolwiek z jej statusem i ranga wolalbym ja widziec razem z ambitniejszymi wykonawcami (jak kiedys z Princem, czy Massive Attack). Od paru lat niestety u niej rownia pochyla i wystepy z gwiazdkami sezonu (PSY, czy LMFAO)
Przesada. Nie jestem ani nigdy nie byłam fanką Madonny,ale ona chyba na głowę upadła żeby występować z Cyrus.
gość, 30-01-14, 23:01 napisał(a):Kiedys koncerty z cyklu Mtv Unplugged to byla marka, wydarzenie kulturalne.Wystarczy chociaz wspomniec Erica Claptona, Lenny’ego Kravitza czy Nirvane. Te koncerty juz na zawsze zapisaly sie w historii muzyki. Czym jest Mtv Unplugged w 2014 ? No wlasnie – Miley Cyrus?? Przeciez jej numerow nawet nie idzie przerobic na wersje ,,unplugged” bo wszystko to komputery i elektronika! Sam look Miley i jej ,,show” pozostawie bez komentarza. Zal mi natomiast Madonny, ktora jako pop-legenda, artystycznie w chwili obecnej nie ma juz chyba nic do powiedzenia.Co do MTV Unplugged to masz rację, co do Miley to też się zgodzę. A Madonna swego czasu miała duety z Britney (słynne buzi-buzi), panem od Gangdam Style, o którym już nikt nie pamięta… Madonnie ten duet nie zaszkodzi, a Miley nie pomoże…
Madonna przestan sie osmieszac, zmien image i nagraj porzadna plyte!
Miley nie umie bawić na scenie i nikt nie pobije Madonny.
fajny wystemp.
Kiedys koncerty z cyklu Mtv Unplugged to byla marka, wydarzenie kulturalne.Wystarczy chociaz wspomniec Erica Claptona, Lenny’ego Kravitza czy Nirvane. Te koncerty juz na zawsze zapisaly sie w historii muzyki. Czym jest Mtv Unplugged w 2014 ? No wlasnie – Miley Cyrus?? Przeciez jej numerow nawet nie idzie przerobic na wersje ,,unplugged” bo wszystko to komputery i elektronika! Sam look Miley i jej ,,show” pozostawie bez komentarza. Zal mi natomiast Madonny, ktora jako pop-legenda, artystycznie w chwili obecnej nie ma juz chyba nic do powiedzenia.
miley beczy jak KOZA !!!!
Swietnie im wyszlo
madonna stara i lepiej wyglada od tej oblesnej malolatki