Paweł Marchewka to miliarder to polski przedsiębiorca i producent gier komputerowych. Zaczynał od handlu grami komputerowymi, aby znaleźć w miejscu, o którym wielu może pomarzyć. Jego impreza urodzinowa z okazji ukończenia 51 lat, trwała kilka dni lipca. Na imprezie pojawili się tacy gości jak Magdalena Pieczonka, Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, Anna Lewandowska z mężem, Krzysztof Piątek z żoną, Agnieszka Woźniak-Starak czy Natasza Urbańska. Widać było blichtr i przepych. W końcu wynajem willi „Bańkowy Pałac” na Lazurowym Wybrzeżu we Francji to koszt 130 tys. zł za tydzień!

Jest lista najbogatszych Polaków! Majątek Kulczyków się pomniejsza

Ile zarabia przedsiębiorca?

Paweł Marchewka był na 10. pozycji najbogatszych Polaków „Forbesa”, z majątkiem rzędu 3 mld zł. W czasie pandemii jednak, według wyliczeń magazynu z czerwca 2020 r., kwota ta wzrosła do 6,2 mld zł, czyli o ponad 3,2 mld zł. Aktualnie jego majątek szacuje się na 7,8 miliarda złotych, dlatego organizacja wystawnych urodzin nie była dla niego wyzwaniem. Paweł na swoją uroczystość wynajął zespół Black Eyed Peas! Wszystko to relacjonowały gwiazdy, które były zaproszone. Makijażystka Magdalena Pieczonka uwieczniła gości na pamiątkowym zdjęciu na InstaStories.

Urodziny Pawła Marchewki

Urodziny Pawła Marchewki na Lazurowym Wybrzeżu/ Fot. Instagram

Urodziny miliardera Pawła Marchewki

Fot. Instagram

Magdalena Pieczonka na urodzinach miliardera

Fot. Instagram

Jakie życie wiodła Patrycja Tuchlińska przed związkiem z miliarderem? Podróże, studia, przyjaciele…

Czym wyróżnia się francuska willa?

Willa posiada amfiteatr, salę balową oraz dwa baseny. Posiadłość należała niegdyś do znanego projektanta Pierre’a Cardina, który założył dom mody. Miliarder wraz z żoną zorganizował imprezę na posesji o powierzchni 8 500 mkw. Willa została zaprojektowana przez Anttiego Lovaga i znajduje się na zboczu Masywu Esterel. Trzeba przyznać, że goście przeżyli tam niezapomniane chwile, a wokół rozciągały się piękne widoki.

Rodzina Majdanów, Lewandowscy, Krzysztof Piątek i wielu innych na wystawnych urodzinach MILIARDERA we Francji