Julia Kupiec (23 l.) dopiero zaczynała swoją przygodę z show-biznesem, a już na własnej skórze przekonała się o jak okrutni mogą być niektórzy ludzie. Mimo młodego wieku Kupiec udało się przebić do świata modelingu, gdzie radziła sobie bardzo dobrze. Jednak jej szczęście zostało przerwane. Celebrytka poinformowała, że została napadnięta i drastycznie pobita!

Znana aktorka Hollywood została pobita przez partnera. Mimo to nadal z nim jest „Ją to pociąga”

Julia Kupiec napadnięta i drastycznie pobita

Julia Kupiec może być kojarzona z występów w programie rozrywkowym „Piękne i odważne”, który emitowany jest na antenie TTV. Kupiec na swojego Instagrama udostępniła drastyczne zdjęcia, które pokazywały jej obrażenia po tym, gdy została pobita przez trzech mężczyzn. Sprawa rozniosła się po Internecie, a Julia postanowiła opisać całą sytuację, tak by jej fani mieli ogląd co ją spotkało.

Paula Tumala w ciąży jest jeszcze bardziej sexy niż w czasie sesji dla CKM (ZDJĘCIA)

(…) W dniu 25 stycznia, dzień po moich urodzinach zostałam wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem odbioru kwiatów z poczty kwiatowej. Przy facecie, który miał faktycznie w ręku kwiaty pojawili się następni dwaj mężczyźni. Padło pytanie: to ta ? tak, ta. Dostałam gazem po oczach i zaczęłam uciekać. Niestety przewróciłam się i wtedy mnie dopadli we trzech – wspomina Kupiec

Kupiec wyjawiła, że została wywabiona podstępem z mieszkania dzień po swoich urodzinach. Spodziewała się miłej niespodzianki, jaką jest otrzymanie kwiatów – zamiast tego została potraktowana gazem pieprzowym i  dotkliwie pobita za pomocą metalowych pojemników.

Pobita Godlewska twierdzi, że została zgwałcona. Jest cała posiniaczona

Tłukli po całym ciele metalowymi pojemnikami gazu przypominającymi gaśnice. Napaść na mnie była personalnie zaplanowana. Na chwilę obecną powoli dochodzę do siebie i czekam na ściągnięcie szwów. Ten post piszę, żeby zakończyć nieprawdziwe spekulacje, ale też po to żeby uświadomić Was o tym, że niektórzy dla fame są w stanie posunąć się do takich czynów. Internet pełen jest ludzi sfrustrowanych, którzy poprawiają swoje samopoczucie hejtem. Niektórzy dla lajków posuwają się do takich akcji – zakończyła swój wpis Julia

Celebrytka postanowiła zdradzić kulisy tej przykrej historii po to – by jak sama napisała uświadomić ludziom, że są osoby, które dla sławy są w stanie posunąć się do takich czynów. Julia dodała, że sprawą zajmuje się komisariat policji na warszawskim Bemowie.

Julia Kupiec pokazuje drastyczne zdjęcia z obdukcji po pobiciu:

https://www.instagram.com/p/B8E-tvIFFbp/

Julia Kupiec

Fot.Instagram/juliaa_kupiec

Julia Kupiec

Fot.Instagram/juliaa_kupiec

Julia Kupiec

Fot.Instagram/juliaa_kupiec

ZOBACZ WIĘCEJ:

Fotomodelka Paula Tumala ZDRADZA jak dba o swoje ciało i twarz w okresie ciąży (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Dawid Kwiatkowski w CKM zdradził, jak wyglądał jego PIERWSZY RAZ

Uczestniczka z Projektu Lady ROZEBRAŁA SIĘ w CKM. Mentorki zdradziły nam, co o tym sądzą (WIDEO)