Monika Borzym to nowa gwiazda Playboya. Nagie zdjęcia wokalistki PLUS SIZE robią furorę w Internecie.

Kiedyś pozowała nago dla Playboya – teraz kusi w stroju kąpielowym po wakacjach na Zanzibarze (ZDJĘCIA)

Monika Borzym w Playboyu

Monika Borzym to okładkowa gwiazda najnowszego numeru Playboya. Wokalistka jazzowa pozowała nago – nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu magazyn dla Panów słynie z takich zdjęć. 29-latka nosi jednak rozmiar 40 i to właśnie wzbudziło najwięcej kontrowersji. Duży, naturalny biust, obfite kształty – fani są zachwyceni, że w końcu zobaczyli na okładce „prawdziwą kobietę”.

TYLKO U NAS: Strój Wodzianki na gali Playboya nie był przypadkowy (ZDJĘCIA)

W końcu KOBIETA a nie wygłodzony szczypior wołający o jedzenie.

Dawno nie miałem takiego wytrzeszczu – sama Monika Borzym na okladce!

Wow! Przepiękna – brzmią komentarze.

Trzeba przyznać, że zdjęcia wyszły niezwykle zmysłowo i sensualne.

Zdjęcia wykonała Iza Grzybowska.

Nie zgadniecie, czemu Skarbek tak się ubrała na Playboya!

Kim jest Monika Borzym

Monika Borzym urodziła się w Warszawie 3 marca 1990 roku. Ma 29 lat i robi karierę jako wokalistka jezzowo-soulowa. Znana jest przede wszystkim z utworu Big Yellow Taxi, Off to Sea, czy American Boy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Drodzy, dziękuję za ten niesamowity odzew! Chciałabym go wykorzystać żeby przenieść odrobinę uwagi z moich piersi na estetyczne, zwarte kończyny, najkształtniejsze puszystości w mojej wieloletniej karierze puszystości, wiarę w moją atrakcyjność i gotowość do tej sesji - te niezmiernie ważne rzeczy dała mi moja wspaniała trenerka i przyjaciółka Katarzyna Wolska @catarinaapolonia . To dziewczyna, która normalnie trenuje niezłe harpagany... i mnie- odrębną kategorię 🙃. Dziękuję Ci najczulej! Dziękuję też, całując w magiczne rączki Piotr Wasinski za najbardziej spektakularne włosy życia i @sylwiarakowskamakeup za make-up-no-make-up, czyli wyciągnięcie ze mnie najlepszej możliwej mnie. Dziękuję także za Waszą energię. Jesteście po prostu boscy 🙏 #bodypositive #bodypositivity #playboy #xl #people #amazingpeople #talent #loveyourlive

Post udostępniony przez Monika Borzym (@moborzym)