Moniki „Monami” Miller zakończyła pracę nad swoim debiutancki albumem. Ci, którzy czekali na nową muzykę od niej, w końcu się doczekali.

Moniki „Monami” Miller ma chłopaka

Tak wyglądała Monika Miller 12 lat temu. Zero makijażu i emo grzywka: „To naprawdę ty?”

Moniki Miller w 2019 r. zaprezentowała singiel „W bezruchu”, a w 2020 r. „Tonę”. Teraz wypuściła piosenkę „Euforia”: „Ci, którzy czekają, się doczekają. Już 17 czerwca po długiej przerwie zaprezentuję wam singiel, który będzie promował moją debiutancką płytę. Pikanterii sprawie nadaje fakt, że w „Euforii”, bo tak nazywa się mój najnowszy utwór, pojawia się gość. Kto to taki? Dowiecie się w poniedziałek (…)” – napisała Monika na Instagramie.

Przy okazji, aby nagłośnić swoją nową muzykę, pokazała po raz pierwszy ukochanego. Chłopak Miller, Mathijs jest Holendrem. Przyleciał do Warszawy na wymianę studencką. Niestety spotkała ich „miłość w czasach zarazy”, ale jak widać, przetrwali.

Czym dla Was jest euforia? Dla mnie euforią było zobaczyć ostatnio po prawie roku osobę, którą kocham. Przez wiele miesięcy żyliśmy nadzieją na spotkanie nie wiedząc cały czas kiedy to będzie możliwe…  – napisała Monika.

Z kolei dzisiaj ujawniła, że gościem w jej najnowszym singlu jest Ruda z Red Lips.

Wasze typy były bardzo różne i bardzo ciekawe, jednak żaden trafiony! Miło mi poinformować, że gościem, który pojawi się w piosence „Euforia” jest @redlipsmusic! Odkąd się poznałyśmy, wiedziałam, że musimy razem coś zrobić! Oficjalna premiera „Euforii” już 17.06 w czwartek – napisała Monika.

Monika Miller przeszła operację plastyczną: „Mój kręgosłup jest teraz szczęśliwy”

Panie poznały się na planie programu „Taniec z Gwiazdami”. Wystąpiły w tej samej edycji, teraz łączą siły we wspólnym utworze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)