Monika Mrozowska zasłynęła dzięki serialowi „Rodzina zastępcza”, ale po latach zdecydowała się skupić na rodzinie i wychowywaniu dzieci niż na karierze aktorskiej.

Monika Mrozowska wywołała aferę. Teraz pisze: „Resztę opowiem jak dojdę do siebie”

Monika Mrozowska w bikini

Monika Mrozowska urodziła czwórkę dzieci: Jagodę i Karolin, Józefa i Lucjana. Ostatnie przyszło na świat w styczniu 2021 roku. Okazuje się, że aktorka nadal może cieszyć się nienaganną figurą, a jej ciało w bikini wygląda jak od nastolatki.

Monika Mrozowska z najstarszą córką na evencie. Fani: „Jaka córeczka? Toż to siostra”

Gwiazda „Rodziny zastępczej” opublikowała serie zdjęć, jak pozuje nad jeziorem w czarnym stroju kąpielowym. Internauci są w szoku, że wygląda tak dobrze po czterech ciążach.

  • Z taką figurą, to nawet w worku wyglądasz jak milion
  • Wyglądasz w nim obłędnie
  • Ty zawsze wyglądasz jak milion mimo 4 dzieci i 4 z przodu
  • A Pani Monika kwitnie i to jest podejrzane. Figura modelki! – piszą fani.

Zdjęcia zrobiła jej najstarsza córka Jagoda: „No i oczywiście Jadzia @jagoda_szacillo robi bardzo dobre zdjęcia” – napisała Mrozowska.

W 2003 r. poślubiła Macieja Szaciłłę, a w 2012 roku wyszło na jaw, że małżeństwo się rozpadło. Mają dwie córki: Jagodę i Karolinę. Następnie jeszcze przed rozwodem zaczęła spotykać się z operatorem kamery Sebastianem Jaworskim, ale już w 2017 roku poinformowała o rozstaniu. Doczekali się syna, Józefa. Kolejnym partnerem był producent eventowy Maciej Auguścik Lipka, z którym doczekała się syna Lucjana w styczniu 2021 r. Niestety i ten związek nie przetrwał, rozstali się niedługo po narodzinach syna.

Monika Mrozowska niedawno rozstała się z partnerem. Teraz jest w ŻAŁOBIE!

scena z: Monika Mrozowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Monika Mrozowska pod PnŚ

Monika Mrozowska/fot. AKPA

Monika Mrozowska narzeka na jedzenie w restauracjach: "Po co zostawać restauratorem, skoro tak bardzo czuć, że nie lubi się karmić ludzi"

Monika Mrozowska narzeka na jedzenie w restauracjach: „Po co zostawać restauratorem, skoro tak bardzo czuć, że nie lubi się karmić ludzi”