Monika Olejnik w niedzielny wieczór przekazała, że walczy z nowotworem. Na swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka, a pod postem obszerny wpis. Okazało się, że niedawno wykryto u niej nowotwór piersi i dziennikarka jest już po operacji:

W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 roku usłyszałam diagnozę – nowotwór piersi. Potem jeden z weekendów spędziłam w szpitalu. Po operacji jest lepiej, podejmuje nowe wyzwania i czuję się dobrze. Mam świadomość, że miliony ludzi na świecie przeżywają większe problemy, ale bardzo was #proszę Kochani badajcie się i nie poddawajcie się po badaniach. Bądźcie proszę aktywni sportowo. Profilaktyka i wczesne i wykrycie nowotworu może uratować życie – pisała na Instagramie.

Gwiazdy wspierają Monikę Olejnik w walce z nowotworem! Poruszające słowa Kożuchowskiej

Monika Olejnik dzień po ujawnieniu diagnozy pojawiła się na antenie TVN

Jeszcze większym zaskoczeniem okazał się fakt, że zaledwie dzień później dziennikarka pojawiła się na antenie TVN24 w wydaniu „Kropki nad i”, gdzie z pełnym profesjonalizmem od razu przeszła do rozmowy z zaproszonym gościem – ministrem aktywów państwowych Borysem Budką – nie dając po sobie poznać, że zmagała się z tak złowrogą chorobą.

Na koniec zwróciła się jednak do widzów, chcąc im podziękować za ogromne wsparcie:

Mam nadzieję, że pana dogonię, razem pobiegamy i spotkamy się w Łazienkach. Dziękuję bardzo, to była „Kropka nad I”, Monika Olejnik. Dziękuję za ciepło, które do mnie płynie – powiedziała na zakończenie.

Monika Olejnik poinformowała o nowotworze!

IG: monikaolejnik_official

IG: monikaolejnik_official

pasekkozak

 Radosław NAWROCKI / Forum

scena z: Monika Olejnik, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Monika Olejnik

scena z: Monika Olejnik, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Monika Olejnik, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Monika Olejnik, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Radosław NAWROCKI / Forum