Nazwisko Moniki Richardson kojarzy się przede wszystkim z Telewizją Polską. I choć 52-latka już od 5 lat nie pracuje w firmie przy ulicy Woronicza, wielu Polaków łączy jej postać głównie z takimi hitami TVP jak „Europa da się lubić” czy „Pytanie na śniadanie”, które miała okazję prowadzić.

Dlaczego była ukochana Zbigniewa Zamachowskiego odeszła z państwowych mediów? Plotkarskie media donoszą, że powodem była… reklama kawy. Jej angaż w ten projekt miał się nie spodobać władzom stacji. Niemniej dziennikarka na podstawie bilansu zysków i strat zdecydowała się wziąć w nim udział. A czym dziś się zajmuje?

Melinda Gates pojawiła się na kolacji w Białym Domu z synem Rorym

Prezenterka ma dziś z mediami niewiele wspólnego. Na co dzień zarabia jako konferansjerka i lektorka języków obcych. Od 2021 roku Richardson prowadzi też własną szkołę językową. Co ciekawe, jej firma ma całkiem prestiżowego klienta…

Monika Richardson pracuje dla Kancelarii Premiera?

Monika Richardson studiowała iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim i już podczas studiów uczyła języka angielskiego. I choć przez większość zawodowego życia związana była z tradycyjnymi mediami, dziś to właśnie szkoła językowa jest jej głównym biznesem. A jak donosi „Super Express”, jednym z jej klientów ma być Kancelaria Premiera.

Kolejny skandal ojczyma Andziaks! Wcześniej związek z dużo młodszą partnerką, teraz UPADŁOŚĆ firmy!

Monika Richardson została zauważona, gdy wchodziła do budynku Kancelarii Premiera w Warszawie. Jak udało nam się ustalić, przyszła tam, aby udzielać lekcji angielskiego. Nie znamy jeszcze nazwisk jej słuchaczy, ale zdaniem ekspertów nie chodzi raczej o Donalda Tuska, który swój angielski doskonalił już wcześniej, pełniąc rolę przewodniczącego Rady Europejskiej — czytamy w tabloidzie.

Czy w tych doniesieniach jest ziarenko prawdy? Na ten moment nie wiadomo, ponieważ dziennikarka nie skomentowała oficjalnie tych informacji.

12 powodów, dla których księżniczka królewska Anna jest najbardziej „cool” arystokratką

Monika Richardson

Monika Richardson/ akpa

Monika Richardson

Monika Richardson/ akpa