Monika Richardson ma za sobą wiele trudnych chwil – chociaż trzy razy wychodziła za mąż wszystkie związki się rozpadły, a trzeci był szczególnym ciosem, ponieważ zakończył się zdradą i odejściem męża. Dziennikarka musiała się również zmierzyć z dużymi problemami finansowymi.

Na szczęście teraz wszystko znów zdaje się być na dobrej drodze – w jej życiu pojawił się nowy partner, Konrad Wojterkowski, a 49-latka otworzyła swoją własną szkołę językową.

„Spełni się moje największe marzenie” – Monika Richardson zaczyna nową pracę!

Monika Richardson próbuje skontaktować się z ex-mężem przez tabloid!

Po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim, dziennikarka postanowiła wrócić do nazwiska swojego pierwszego męża. Zapytany o to w rozmowie z Faktem Will Richardson odparł:

To nazwisko dało jej szczęście. Nie mam nic przeciwko, by Monika była znowu panią Richardson. Oczywiście jeśli tylko będzie tego chciała

Jak się jednak okazuje zmiana nazwiska to nie wszystko – Monika usilnie chce nawiązać kontakt z byłym mężem i zaproponować mu współpracę w ramach jej szkoły językowej. Niestety jak twierdzi Will nie odbiera jej wiadomości:

Jestem mu bardzo wdzięczna. Nawet pisałam mu wiadomość, ale jej nie odebrał… Może wpadła do spamu. Teraz mam taką koncepcję i powiem to za waszym pośrednictwem… Byłoby fajnie, jakby w mojej szkole językowej Will był native spekaerem i uczył angielskiego. Myśmy się poznali przy okazji nauki języków. Jak uda mi się z nim skontaktować, to go do tego projektu zaproszę – wyznała w rozmowie z Faktem

Czy Will Richardson pozostanie głuchy na jej próby kontaktu? A może w końcu zdecyduje się odpowiedzieć na jej wiadomości i podejmą współpracę?

Monice Richardson się ulało? Wyznaje, że jej dzieci przeszły traumę mieszkając z aktorem

scena z: Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Monika Richardson rozkwita u boku nowego partnera! Ten komplet to HIT jesieni

scena z: Monika Richardson
SK: maj 2006, koszulka sêdziego, uœmiech
fot. Niemiec/AKPA

richardson