Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski zaczęli romansować w 2011 roku. Na początku nikt nie dowierzał, bo aktor był w związku z Aleksandrą Justą. Mieli czwórkę dzieci: Marię, Antoniego, Tadeusza i Bronisławę.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski się rozstali 

Monika Zamachowska atakuje dziennikarzy „bez nazwisk” i chwali się zarobkami: „Więcej niż przez 10 lat w TVP”

Zbigniew Zamachowski zostawił żonę i pobrał się z Moniką ówcześnie Richardson – 3 maja 2014 roku. Wygląda na to, że para się rozstała. Sąsiedzi zauważyli, że aktor wynosi z mieszkania meble, a część rzeczy wyrzuca na śmietnik.

Fakt skontaktował się z Moniką Zamachowską. Odpowiedziała, że jest jej bardzo ciężko, ale nie może i nie chcę o tym rozmawiać. 

Monika Zamachowska pokazuje, jak zarabia na alimenty męża (Instagram)

Z tego można wywnioskować tylko jedno, że para jest w separacji. Co najlepsze, jakiś czas temu w wywiadzie dla „Twoje Imperium” przyznała, że wszystko może się zdarzyć:

I dla mnie, i dla Zbyszka jest to już trzecie małżeństwo, oboje doskonale więc wiemy, że wszystko może się skończyć – powiedziała w Twojemu Imperium.

Zbigniew Zamachowski ma duże problemy finansowe

Chociaż jeszcze niedawno dziennikarka wspierała męża, kiedy zaraził się koronawirusem. Codziennie odwiedzała męża, zostawiając mu pod drzwiami posiłki i czyste ubrania.

Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia – zdraadziła Monika Zamachowska w rozmowie z „Super Expressem”.

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski/fot. Piętka Mieszko/AKPA

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski. Fot. Niemiec/AKPA