Mówią o Markowskiej, że rozbiła rodzinę
Rewia określa Jacka Kopczyńskiego, obecnego partnera Patrycji Markowskiej i ojca jej synka, który ma przyjść niebawem na świat, jako “mężczyznę z przeszłością\”.
Dla Patrycji rozstał się z poprzednią rodziną – czytamy.
Dowiadujemy się, że Kopczyński ma za sobą bolesny rozwód – w końcu jest już ojcem dwóch synów. I może to być tym trudniejsze, że Kopczyński od hucznej ceremonii weselnej woli dobry kontakt z dziećmi.
– Jacek chce mieć wpływ na ich wychowanie – mówi jego znajoma w rozmowie z magazynem.
I ta sytuacja ponoć bardzo zmieniła Patrycję. Ponoć uczy się gotować, urządza mieszkanie i stara się dostosować do nowych warunków. Planuje również zamienić mieszkanie w centrum Warszawy na dom położony bliżej rodziców.
– Do tej pory najważniejszymi sprzętami były setki płyt i wielka wanna. Teraz najważniejsze jest dziecięce łóżeczko – przekonuje znajoma piosenkarki.
Zrobila co chciala a wam figa do tego,nikt nie jest bez winy I tyle
Rece opadaja!Ocencie najpierw samych siebie!Nikt nie jest doskonaly,zajmijcie sie swoim zyciem!Jako artystka Pani Markowska ma ogromny talent-lubie jej otwartosc i szczerosc medialna.
nie mam nic do niej ale wyglada mi na puszczalska i taka co lubi dac w gaz nigdy swojego szczescia nie zbudujesz na czyims nieszczesciu poczekamy zobaczymy
PATRYCJA MARKOWSKA NAJPIERW SYPILA Z ZONATYM , POTEM ZASZLA W CIAZE, POTEM UPILA SIE Z MAMA, POTEM ROZBILA MALZENSTWO, URODZILA DZIECKO …..I KREUJE SIE NA PRZYZWOITA OSOBE!?
Nie mogę tego czytać. Wy nie jesteści ludźmi tylko hienami które żerują na życiu innych, bo sami mają mnóstwo problemów i nie potraficie sobie z nimi radzić bo jesteście zbyt prości na to…a wyrażanie się w taki sposób o ludziach których kompletnie nie znacie jest żałosne i powinno być karalne np. “suczysko” a Ty kim jesteś że się tak zapytam? pewnie nikim bo kim może być taki ktoś kto się tak wyraża. Litości
PATRYCJA MARKOWSKA NAJPIERW SYPILA Z ZONATYM , POTEM ZASZLA W CIAZE, POTEM UPILA SIE Z MAMA, POTEM ROZBILA MALZENSTWO, URODZILA DZIECKO …..I KREUJE SIE NA PRZYZWOITA OSOBE!?
PEWNIE ZE SZCZESLIWA RODZINE ROZBILA!!!!!
no tak nie daleko padło jabłko od jabłoni,córeczka sie seszmaciła z zonatym jakby nie było wolnych mezczyzn…no tak no bo kto by chciał taką czarownice napewno nie wolny facet raczej uzywany ..oj Patrycja nie buduje sie szczescia na czyims nieszczesciu i pamietaj ze historia lubi sie powtarzac hi hi ZGADZAM SIE
To była raczej zabawa w seks
gość, 03-12-07, 18:49 napisał(a):Wiele małżeństw się rozpada bo nie były szczęśliwe.A z tego co wiem to Kopczyński odszedł od żony już długo przed tym jak poznał Markowską.Poza tym ma jedno dziecko nie dwoje.Przestańcie plotkowc i oczerniac innych!!!To obrzydliwejestem kolezanka jacka, jacek mial szczesliwe malrzenstwo to patrycha je rozbila!!!!!!!!!!!!!
Wiele małżeństw się rozpada bo nie były szczęśliwe.A z tego co wiem to Kopczyński odszedł od żony już długo przed tym jak poznał Markowską.Poza tym ma jedno dziecko nie dwoje.Przestańcie plotkowc i oczerniac innych!!!To obrzydliwe
LUDZIE!!!Nie macie pojęcia czy to wogóle prawda.Wyczytujecie te głupoty w tabloidach i oceniacie tu życie innych.Zajmijcie się swoim!Jak by się wambliżej przypatrzec to pewnie też ideałami nie jesteście…
KOPCZYNSKI TO FAGAS.MIESIAC TEMU SPOTKALAM GO NA IMPREZIE W LODZI I PROPONOWAL MI POJSCIE Z NIM DO HOTELU!WSPOLCZUJE MARKOWSKIEJ!!!
Szkoda mi tej opuszczonej kobiety! Jaki to musial byc cios dla niej! Kobieta sie wtedy czuje zgorszona i spada samoocena… Mamy przyklad Britney. Tez zwiazala sie z facetem ktory spodziewal sie dziecka mimo to zostawil ja dla slawnej Brit. Potem wyszlo jak wyszlo. Kazdy wie! Markowska bedziesz zalowac. Jak facet zdobyl sie na odejscie od zony odejdzie i od Ciebie!
Spokojnie… przecież go nie zmusiła żeby zostawiał rodzinę może to on tak zdecydował, może tamta żona go biła xD
‘Ona chce byc tylko szczesliwa’… a ja chce byc bogata, to znaczy, ze mam kogos okrasc???
Jak widać na tym forum, dla większości z Was wszystko jest czarne lub białe… A życie ma wiele odmian szarości. Czy gdyby Kopczyńskiemu układało się w małżeństwie to rozstał by się z żoną dla innej kobiety (niezależnie od tego kim ona by była)? A na pytanie czy przed rozwodem walczyli o swoje małżeństwo mogą odpowiedzieć tylko oni… A co do zabierania ojca dzieciom… Co dla nich lepsze? Szczęśliwi rodzicie, chociaż osobno, i żadsze widywanie ojca (w tym przypadku) czy mieszkanie w jednym domu z obojgiem niekochających się już ludzi wśród niesnasek i awantur? Zdaję sobie sprawę, że dla dziecka rozwód rodziców jest potwornym przeżyciem, ale bądźmy obiektywni i nie właźmy z butami w czyjeś życie, zwłaszcza kiedy nic o nich nie wiemy/servetka
nie lubię Markowskiej mimo wszystko
ale kocmołuch z niej i do tego śpiewać nie umie
black_panther fajny avatarek i zgadzam siez tobą choć nie przepadam za nią________________________________POikolo twój avatarek też ładny ale bardzo zobowiązujący, musisz się kontrolować bardziej
twiggy24-10-07, 21:06 Tak. Markowska ma prawo rozbijać czyjeś małżeństwo. Ale jak Smoktunowicz związała się z Lisem, to należy współczuć Rusin, a ich najlepiej ukamieniować, jako przykład dla innych, że tak nie wolno. Bardzo sprawiedliwe.;) ————————————— no właśnie:-/ jakby mi tak ktoś wytłumaczył, dlaczego Markowska jest cacy i zyczymy jej szczęścia, a ‘Świątczak to k.u.r.e.w i rozbiła małżeństwo oraz odebrała dzieciom ojca’ /najczęstszy komentarz na forach/mam wrażenie, ze dlatego, ze nikt nie zna żony Kopczyńskiego i jest dla ludzi i mediów kimś spoza, a więc kimś, komu wspólczuć nie trzeba i kto pewnie jest winien ’i w ogóle nie ma o kim mówić’, prawda?
black_panther fajny avatarek i zgadzam siez tobą choć nie przepadam za nią
gość25-10-07, 00:27 a jak nazwiesz tego faceta co zostawi.ł swoją żone i dzieci?! bo moim zdaniem to on jest jeszcze gorszy od patrycji bo to on zostawił rodzine i jedynie kogo można nazywać szmatą to jego
gość25-10-07, 09:20 Głupia pinda! Mało samotnych facetów? A on jakiś piżnięty ,zostawić żonę i dzieci dla takiej wariatki.NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE.Dla twojej wiadomości gościu, życie czasem jest bardziej skomplikowane i trudne niż ci się wydaje..może zroumiesz jak dorośniesz…
POikolo dzięks twój tez 🙂
Trochę nie bardzo romuemi jak rozbiła rodzine ? Pozabijała kogoś młotem ? Przystawiła facetowi bron do głowy i powiedziala, ze ma teraz znia byc bo rozwali jego zone ?? Kupiła go od żony ???o nie kumam 😐
Jezeli juz powinno sie kogos obwiniac to nie Markowska tylko tego faceta. Ale nie wiemy jak bylo naprawde, moze im sie nie ukladalo w malzenstie od dawna. Chyba naprawde same dzieci sie tu wypowiadaja.
Mysle ze tak samo jak Mandaryna odebrała Magdzie Famme tak samo jej odbierze tez inna kobieta choc trudno to nazwac kobietą raczej szmata
g. o1:05 – dosc typowe myslenie ,, skoro sobie poszedl znaczy, ze z nia musialo byc cos nie tak – zamienie ciebie na lepszy model” a jesli nawet, tym gorzej dla osoby, ktora uznaje, ze czas zwijac zagle dopiero, gdy znajdzie nowa ,,cicha przystan”- w tym momencie nie jest to wielka milosc, tylko oportunizm
A skad wiecie ze jego zona byla w porzadku?
Markowska i jej piosenki…. bez komentarza!!
Głupia pinda! Mało samotnych facetów? A on jakiś piżnięty ,zostawić żonę i dzieci dla takiej wariatki.NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE.
Suczysko jest gorszą od Dody !!!!
Zarówno Markowska, jak i ten burak są siebie warci.
g.19:45 – z takim zalozeniem po co wogole brac slub?
Pilnuj Barbie swojego Znienackiego, bo zakreci sie kolo niego ,,chcaca byc tylko szczesliwa” i co wtedy? Mam nadzieje, ze nie ograniczy sie on wowczas do pragnienia ,,by miec wplyw na dzieci”.
Tak. Markowska ma prawo rozbijać czyjeś małżeństwo. Ale jak Smoktunowicz związała się z Lisem, to należy współczuć Rusin, a ich najlepiej ukamieniować, jako przykład dla innych, że tak nie wolno. Bardzo sprawiedliwe.;)
Zrobila dzieki tatusiowi kariere teraz buduje szczescie na nieszczesciu jego dzieci.Zreszta ten koles tez nie jest bez winny ciekawe czy z Markowskiej tez zrezygnuje dla nastepnej wielkiej milosci…
Widzę, że jeszcze nie każdy stracił rozum 🙂 No tak, podążanie za nowoczesnością jest teraz wręcz nieuniknione; z jednym mężem czy z jedną żoną przez całe życie? A po co tak? A może po to, bo złożyłeś/aś taką przysięgę przed Bogiem?Jeśli ludzie żyją ze sobą bez ślubu, to ok; coś im się nie ułożyło, poznali nowego partnera, droga wolna. Ale jeśli ktoś czuje się na tyle dojrzały i silnie związany z drugą osobą, że postanawia przed Bogiem jej przysiąc, że będzie jej wierny i nie opuści aż do śmierci, to powinien za swe czyny odpowiadać. Ale teraz nikogo nie obchodzi to, że jest jakaś przysięga, że są dzieci, liczy się tylko to, że zakochałem/am się w innym/innej i moje szczęście jest najważniejsze. Patrycja w pogoni za własnym szczęściem pewnie niewiele myślała nad tym, że rozbija rodzinę, że odbiera dzieciom ojca. Za parę lat jego synowie na pewno spytają, w czym dziecko, które spłodził z Patrycją jest lepsze od nich, że z tamtym jest na co dzień, a z nimi nie. Podsumowując, zawierając związek małżeński nie chodzi o to, żeby “męczyć się” ze sobą do końca życia, jeśli z uczuciem coś się stanie, tylko robić w takich sytuacjach wszystko, żeby to małżeństwo uratować. Choć łatwiej jest się poddać i odejść.Życzę im szczęścia mimo wszystko.
gość24-10-07, 20:08 Każdy ma wolną wolę i może decydować, czy się angażować w jakiś związek, czy nie. Ja mam męża i dbam o nasze szczęście rodzinne i nawet jak ktoś ze mną flirtuje, czy czaruje, to wiem, kiedy powiedzieć STOP. Bo to jest właśnie konsekwencją naszej przysięgi, nie idziesz z pierwszym lepszym, tylko trzymasz sie zasad, do ktorych sie na slubie zobowiazalismy. Wiec jak ktos mowi, ze mozna sie zakochac z wielkiej milosci bedac w zwiazku malz. to rece opadaja, bo widocznie ludzie nie widza, na czym polega malzenstwo: definitywnosc i wylacznosc! Całkowicie się z Tobą zgadzam! Nic dodać, nic ująć! Przysięga to przysięga! Jeszcze zrozumiałabym, że rozeszli się z żoną, bo nie ułożyło im się. Ale odejść do innej kobiety????????
ee sory, ale jak to rozbila… to on swojej zonie przyrzekal a nie ona, mozna miec pretensje do faceta, z jakiej paki do PM, to ten gosciu zlamal slowo
Każdy ma wolną wolę i może decydować, czy się angażować w jakiś związek, czy nie. Ja mam męża i dbam o nasze szczęście rodzinne i nawet jak ktoś ze mną flirtuje, czy czaruje, to wiem, kiedy powiedzieć STOP. Bo to jest właśnie konsekwencją naszej przysięgi, nie idziesz z pierwszym lepszym, tylko trzymasz sie zasad, do ktorych sie na slubie zobowiazalismy. Wiec jak ktos mowi, ze mozna sie zakochac z wielkiej milosci bedac w zwiazku malz. to rece opadaja, bo widocznie ludzie nie widza, na czym polega malzenstwo: definitywnosc i wylacznosc!
ludzie maja prawo na nowo ukladac sobie zycie, nie mozna nikogo przekreslac tylko dlatego, ze ma za soba rozwod.
Zostawil jedna , zostawi i druga…a potem Markowska bedzie wielce zdziwiona…widzialy galy co braly
nie wiadomo jak bylo w malzenstwie tego pana… nie ma co kogo osadzac… kazdy ma swoje sumienie.
Pewnie im się nie układało, uczucie wygasło, i gdy spotkał i pokochał Patrycję to się rozwiódł… Nie ma co oskarżać Markowskiej rozpad tego związku 😛
Pati wszystkiego NAJ!!!!!
Po prostu grom strzelil na Patrycje z jasnego nieba i sie zakochala. NIE myslala wcale, czy żonaty czy dzieciaty, najważniejsze było go zdobyć za wszelką cenę – wysoką cenę czyjegoś nieszczęścia (żony i dzieci). Smutne:-(
Może popełnił błąd, wiążąc się z była żoną. Jeśli coś takiego się w ogóle stało, to napewno nie było idealnie.