Może Kim ma duża pupę. Ale czy potrafi TAK nią poruszać?
Amber Rose (31 l.) już dawno otarła łzy po niewiernym Kanye West (37 l.) Od rozstania z wokalistą zdążyła już “przerobić” związek z Wizem Khalifą (27 l.) i urodzić syna Sebastiana.
Teraz kontynuuje swoją karierę – bywa. prowadzi imprezy, pozuje.
Jej instagramowe konto eksploduje fotkami pełnych piersi i krągłych pośladków. Tak, Kanye musi wiedzieć, co stracił.
Bo choć jego żona, Kim Kardashian, też ma pupę gigantycznych rozmiarów, chyba nie umie robić z niej takiego użytku, jak Amber.
Zobaczcie zdjęcia i filmik, na którym Rose kręci pupą klęcząc na podłodze.
Oj, bo Kanye jeszcze pożałuje…
[b]gość, 09-01-15, 12:20 napisał(a):[/b]Bardzo nie podoba mi się to całe twerkanie. Moim zdaniem to kompletnie aseksualne…Nie wiem kto wymyślił, że to sexy? Nie jestem pruderyjna, uważam że np. taniec na rurze, striptise- mogą meeega rozpalić .ale takie trzęsienie pośladami? najczęsciej gigantycznych rozmiarów? Nie wiem, kojarzy mi się to z reklama żelu na hemoroidy gdzie w biegały takie gołe dupcie z dorysowanymi twarzami, może ktoś pamięta:)Widać że kobieta pisałą ten komentarz,uwierz mi że Twoi koledzy już wiedzą co jest seksownego w ruszaniu dużym tyłkiem do muzyki;p Duży tyłek przy szczupłej reszcie jak u Beyonce, Kardashian itp itd jest niesamowicie seksowny, to w naszym kraju grube babki z ogromnymi brzuchami mają zaniedbane, duże, grube tyłki,a to różnica. Co innego wyglądać jak Gessler która ma przerost brzucha a co innego jak Beyonce, która ma wszystko tam gdzie kobieta mieć powinna.
Zero klasy….
Obrzydliwa pornolala.
[b]gość, 09-01-15, 11:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-01-15, 11:04 napisał(a):[/b]Prawdę mówiąc to niezwykle seksownie rusza tą dupcią Amber. ta druga ma ohydny, sztuczny tyłek, u Amber wygląda nawet w miarę na prawdziwy. Bardzo seksowne ujęcia, naprawdę w tej delikatnej sukience – rewelacja.Też tak myślę . A ta druga To Blac Chyna.[/quote] Zgadzam się z Wami, fajnie to wygląda. Muszę też nad swoim popracować 😀
jak zwierzęta
ładna kobieta
Dziwnie to wygląda. Jakby przelewał jej się silikon…
Bardzo nie podoba mi się to całe twerkanie. Moim zdaniem to kompletnie aseksualne…Nie wiem kto wymyślił, że to sexy? Nie jestem pruderyjna, uważam że np. taniec na rurze, striptise- mogą meeega rozpalić .ale takie trzęsienie pośladami? najczęsciej gigantycznych rozmiarów? Nie wiem, kojarzy mi się to z reklama żelu na hemoroidy gdzie w biegały takie gołe dupcie z dorysowanymi twarzami, może ktoś pamięta:)
Przecież te “zady” wyglądają strasznie.
sliczna jest
Chciałabym umieć tak robić!
Prawdę mówiąc to niezwykle seksownie rusza tą dupcią Amber. ta druga ma ohydny, sztuczny tyłek, u Amber wygląda nawet w miarę na prawdziwy. Bardzo seksowne ujęcia, naprawdę w tej delikatnej sukience – rewelacja.
Glupie dzbany nic wiecej to nie potrafi tylko dupskiem chlastac
to było bleee takie jakies bleeeea teraz poważnie to jest jakieś totalne wynaturzeniefuuujale kobitka ok
to wszczep sylikony
[b]gość, 09-01-15, 11:04 napisał(a):[/b]Prawdę mówiąc to niezwykle seksownie rusza tą dupcią Amber. ta druga ma ohydny, sztuczny tyłek, u Amber wygląda nawet w miarę na prawdziwy. Bardzo seksowne ujęcia, naprawdę w tej delikatnej sukience – rewelacja.Też tak myślę . A ta druga To Blac Chyna.
zapomina, że jest matką…